Аквамариновий годинник Andersen Genève Tempus Terrae World Timer

Годинниковий бренд Andersen Genève випускає дві чудові версії своєї культової моделі Tempus Terrae, оздобленої дорогоцінними каменями, одного із найелегантніших і найвиразніших годинників з ускладненням світовий час.

Годинник Andersen Genève’s Tempus Terrae World Timer

Пропрацювавши майже десять років у відділі годинникових ускладнень компанії Patek Philippe, майстер Свенд Андерсен у 1980 році відкрив власне ательє в Женеві. Десять років потому, маючи хорошу репутацію у колах високого годинникарства, Андерсен створив свій перший годинник з ускладненням світовий таймер. Ці годинники нині вважаються спеціалізацією бренду Andersen Genève. У 2015 році годинник Tempus Terrae було представлено як п’яте покоління моделі з абсолютно новим дизайном і ще більш розширеним грандіозним ускладненням. Тепер до лінійки додано дві нові версії з білого золота з безелем, оздобленим дорогоцінними каменями.

Свенд Андерсен – данець. В годинниковому світі він спершу прославився як один із засновників AHCI, Академії незалежних годинникарів. Започаткована в 1985 році, AHCI культивує незалежне годинникове виробництво. До неї входять такі імениті майстри як Карі Вутілайнен, Франсуа-Поль Журн, а також покійний Джордж Деніелс. Andersen Genève подарувала світу ряд справжніх годинникових талантів. Фелікс Баумгартнер з URWERK і сам Франк Мюллер працювали в ательє до того, як здобули популярність.

Tempus Terrae оснащений власним автоматичним механізмом для керування обома коронками на правому боці

Годинник Tempus Terrae був задуманий на честь першого наручного світового таймера з двома коронками, розробленого талановитим Луїсом Котьє в 1950 році. Вплив стилю очевидний, включаючи характерні кутасті виступи. На відміну від дизайну Котьє, Tempus Terrae оснащений власним автоматичним механізмом для керування обома коронками на правому боці. Кнопка в позиції 2-га година з гравіюванням «TT» на глобусі призначена для налаштування диска міста. Та, що на 4-ій годині, з логотипом бренду, призначена для заводу та налаштування годинника.

Новий Tempus Terrae кольору аквамарин має корпус з гранованого білого золота діаметром 39 мм. Він має стрункий профіль висотою всього 9 мм. Корпус розкішно відполірований, має матову обробку та скошені вручну грані. Прямокутні та кутасті лінії випромінюють вишуканий вінтаж. Ця конкретна версія має безель, прикрашений 36 чудовими синіми діамантами багетного огранювання загальною вагою 2,25 карат.

Навіть найдрібніші колеса та видимі гвинти відполіровані до бездоганного стану

Той самий аквамариновий тон панує на позначках на циферблаті та ремінці, а також центральному циферблаті та роторі «BlueGold». Andresen Genève винайшла це фірмове 21-каратне синє золото, змішавши 24-каратне золото з елементами заліза, а потім нагрівши його, щоб отримати ніжний блакитний відтінок. Краса цієї алхімії полягає й у тому, що немає двох елементів однакового відтінку. Крім того, кожна деталь має хвилеподібний гільйошований візерунок, вигравіруваний вручну. Таким чином, кожен Tempus Terrae Aquamarine є по суті унікальним годинником із унікальним циферблатом і ротором.

Порівняно з чарівним циферблатом і сліпучим безелем стрілки можуть здатися неважливими, але ця пара ідеально вирізаних дельтоподібних стрілок виділяється. Ці геометричні стрілки ідеально балансують із деталізованим циферблатом і доповнюють гранований корпус.

Задня кришка корпусу відкривається, відкриваючи погляду механічні чудеса всередині. За словами Andersen Genève, власний модуль світового часу точно налаштований і оптимізований для нового Tempus Terrae. Вироблений у Швейцарії механізм коливається зі швидкістю 21 600 обертів на годину (3 Гц) і забезпечує запас ходу 40 годин. Навіть найдрібніші колеса та видимі гвинти відполіровані до бездоганного стану. Кожен компонент потім окремо очищається та перевіряється на якість перед остаточним складанням.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...