Арт-годинник Corum Bubble 47 x Aiiroh

Швейцарський годинниковий бренд Corum у співпраці з французьким вуличним художником Aiiroh створив нову версію свого культового годинника Bubble.

Годинник Corum Bubble 47 x Aiiroh
Годинник Corum Bubble 47 x Aiiroh

Годинник Corum Bubble x Aiiroh 47 мм використовує легко впізнаний корпус популярної моделі Bubble як полотно для художнього вираження. Дизайн годинника із нержавіючої сталі з чорним PVD-покриттям черпає натхнення з «Black Série Rose» — барвистого плакатного колажу з вирізаної чорної троянди з пелюстками відтінків бірюзи, оранжевого, лаванди, фіолетового, синього, червоного, жовтого та зеленого. Колаж авторства відомого вуличного артиста Aiiroh.

Коробка для годинника
Коробка для годинника

На циферблаті годинника розміщена стилізована вирізна троянда з алюмінію з чорним покриттям. Годинник із водонепроникністю до 100 м оснащений автоматичним калібром CO 082 із 42-годинним запасом ходу, який видно через сапфірове скло задньої кришки. Aiiroh також працював з іншими художниками та членами арт-колективу Mind The Gap, Soyz Bank і Namisen, щоб створити подарункову скульптуру на основі сертифіката автентичності Corum. Буде доступно лише 88 одиниць годинника Bubble x Aiiroh.

CORUM Bubble 47 x Aiiroh – YouTube

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...