Carrera Y Carrera – іспанське ювелірне мистецтво

Всесвітньо відомий ювелірний дім Carrera Y Carrera веде свою історію з 1885 року. Саме тоді юнак на ім’я Саторіо Естебан Каррера приїхав до Мадриду. Земляк Сервантеса та Хуана Руїса створив у кварталі Barrio de las Letras невелику ювелірну майстерню. Мадрид тим часом переживав період розквіту. Столиця Іспанії була одним із найважливіших міст Європи.

Саторіо Естебан Каррера заснував 1885 року ювелірну майстерню, від якої веде свою історію бренд Carrera Y Carrera
Саторіо Естебан Каррера заснував 1885 року ювелірну майстерню, від якої веде свою історію бренд Carrera Y Carrera

Історія майстерні Каррера

Син Саторіо Каррера, Хосе Естебан, навчався ювелірної майстерності у Парижі. Він продовжив сімейні традиції та відкрив майстерню на мадридській вулиці Санта-Ісабель. Не маючи своїх дітей, він передав свій бізнес чотирьом племінникам. Майстер поділився з ними таємницями виробництва ювелірних виробів. Під керівництвом дядька брати виробили оригінальний стиль обробки та ограновування дорогоцінних мінералів.

Знакове в історії компанії замовлення ювеліри Каррера отримують перед весіллям Фабіоли де Мора-і-Арагон. Ця іспанська аристократка одружилася з королем Бельгії Бодуеном I. Весільна тіара нареченої була виготовлена ​​фахівцями будинку Каррера. Цей розкішний виріб був прикрашений безліччю дорогоцінного каміння.

Голову Фабіоли де Мора-і-Арагон на весіллі з Бодуен I прикрашає тіара виробництва ювелірного дому Каррера
Одруження короля Бельгії Бодуена I та іспанської аристократки Фабіоли де Мора-і-Арагон. Голову нареченої прикрашає тіара виробництва ювелірного дому Каррера. 15 грудня 1960 року

Створення бренду Carrera Y Carrera

Правнук першого ювеліра із династії Каррера Мануель продовжив сімейні традиції. Він відкрив ще одну майстерню у старій частині Мадрида – у районі Мадрид-де-лос-Аустріас. Прагнучи міжнародного визнання бренду, Мануель Каррера поєднав свої зусилля з двоюрідним братом Хуаном Хосе. Так, у 70-х роках 20-го століття народився новий ювелірний бренд – Carrera Y Carrera. Мануель – визнаний на той час скульптор, а Хуан Хосе – майстер з обробки дорогоцінного каміння. Разом родичі виробили ексклюзивний стиль ювелірних прикрас. Вони реалізували зухвалу ідею використання принципів та прийомів скульптури у дизайні аксесуарів.

З того часу унікальний стиль Carrera y Carrera став легко пізнаваним. Оригінальні прикраси цієї марки займають особливе місце у індустрії розкоші. Перфекціонізм, ретельність у опрацюванні кожної деталі створюють бренду Carrera y Carrera репутацію виробника найякісніших прикрас у світі. Завдяки поєднанню досвіду та бачення дизайну Мануеля та Хуана Хосе Каррера торгова марка Carrera y Carrera згодом стала єдиним іспанським ювелірним домом, який зайняв провідні позиції на світовому ринку.

Перші успіхи марки Carrera y Carrera

Основою однієї з перших колекцій бренду Carrera y Carrera майстри вирішили зробити об’єкт досить складний для скульптора. В прикрасах цієї серії обігруються людські руки. Різноманітні варіації – гра з діамантами, дотик до перлів – виконані з дивовижною віртуозністю. Досконалість у кожній тонкій деталі, делікатний блиск нігтів, точність пропорцій та позицій передає неймовірну елегантність жіночих рук. Прикраси з колекції Las Manos (Руки) приносять компанії Carrera y Carrera перший міжнародний успіх. Ця лінійка досі вважається однією з найбільш популярних серед усього широкого асортименту бренду.

Каблучка іспанського бренду Carrera y Carrera з колекції Las Manos
Незвичайна золота каблучка іспанського бренду Carrera y Carrera з колекції Las Manos. Жовте золото, вага: 5,15 г, вставки: 23 діаманти круглого огранювання (0,14 карат)

Відмінною рисою марки Carrera y Carrera є матове напилення за унікальною технологією. Зрозуміло, таємниця цього прийому ретельно зберігається. Напилення надає ювелірним виробам ефекту теплоти та відчуття ніжного західного світла. Крім того, за рахунок такого покриття легко розглянути кожну деталь філігранної роботи майстрів-ювелірів.

Carrera y Carrera: амбітні плани

Природно, що у прагненні популярності ювеліри Carrera y Carrera беруть участь у спеціалізованих виставках. Прикраси представляються на щорічній експозиції-ярмарку Iberjoya у Мадриді, де мають заслужений успіх. Окрім цього, брати повезли свої аксесуари на третю Baselworld – головну всесвітню виставку годинників та ювелірних виробів. Вишукана продукція Carrera y Carrera не залишилися непоміченою. Однією з перших у швейцарському Базелі було показано колекцію Eden, “Кохання, втілене в золоті”, яка мала успіх у відвідувачів заходу.

Кільце Carrera y Carrera з колекції Eden
Розкішне кільце Carrera y Carrera із колекції Eden. Характерна для бренду техніка: матове напилення

Ця новаторська з погляду дизайну колекція – Eden – створена у 1978 році. Звичайно ж, її героями стали Адам та Єва. Практично одразу ця лінійка стала знаковою для бренду Carrera y Carrera. Окрім дивовижної «скульптурності» прикрас Eden відмінністю аксесуарів стало використання матового жовтого золота.

Анімалізм в дизайні прикрас Carrera y Carrera

Дизайнери компанії Carrera y Carrera постійно її існування прагнули до створення ексклюзивного стилю. Для аксесуарів марки характерний великий розмір, яскраво виражена символіка, натхнення красою природи. Філігранна скульптурна техніка та ретельне опрацювання найдрібніших деталей підносить продукцію Carrera y Carrera на недосяжний рівень. Легко відомі ювелірні вироби марки Carrera y Carrera найчастіше виконані в жанрі анімалізму. Вишукані розкішні аксесуари об’єднані в кілька колекцій.

Колекція Peacock

Джерело натхнення колекції Peacock, створеної дизайнерами Carrera y Carrer, – пір’я павича, що переливається різнобарв’ям, і розправив свій розкішний хвіст. Витонченість та шик природи у поєднанні з вишуканістю та витонченістю роблять аксесуари цієї лінійки загадковими та привабливими.

Витончені вироби бренду Carrera y Carrer із колекції Peacock
Витончені вироби бренду Carrera y Carrer із колекції Peacock відрізняються витонченістю та вишуканістю. Багатоцвіття дорогоцінного каміння на прикрасах обігрують шикарний павичий хвіст

Колекція Bestiario

У колекції Bestiario від компанії Carrera y Carrer реалізується характер бренду та потужність його творчого потенціалу. Царство тварин втілюється у мініатюрних золотих скульптурах. Зазначимо, що фігурки виконані з ретельністю. Браслети, кільця, кольє із колекції Bestiario із зображеннями змій, леопарда, орла, алігатора привертають увагу. Ці чудові вироби є яскравим акцентом образу.

Прикраси в жанрі анімалізму є візитною карткою бренду Carrera y Carrera
Ювелірні вироби у жанрі анімалізму – візитівка бренду Carrera y Carrera. Аксесуари, головним акцентом яких є фігурка тварини, характеризуються філігранною ювелірною технікою

Колекція Ecuestre

Темою колекції Ecuestre від ювелірного бренду Carrera y Carrera стали породисті андалузькі скакуни. Прикраси цієї серії можна умовно поділити на дві групи. В одній з них 18-ти жовте золото доповнюється тільки діамантами. У другій – сережки, кулони, коктейльні кільця теж оздоблені ограненими алмазами. Але головним елементом, що привертає увагу, є великі аметисти суцільного фацетного огранювання. Поєднання матових та блискучих поверхонь підкреслює природну грацію коней. Тонкі лінії, ретельно опрацьовані деталі ювелірних виробів колекції Ecuestre продовжують багаті традиції ювелірні марки Carrera y Carrera.

Прикраси із колекції Ecuestre від марки Carrera y Carrerа
Прикраси з колекції Ecuestre від марки Carrera y Carrera присвячені породистим іспанським коням. Дорогоцінні вироби з 18-каратного жовтого золота оздоблені діамантами та аметистами

Колекція Baile de Mariposas

Легкість, витонченість, грайливість – відмінні риси коштовностей Carrera Y Carrera з колекції Baile de Mariposas. Назва лінійки перекладається як “Танець метеликів”. Невеликі вироби із цієї серії підходять не лише для урочистих заходів, а й для щоденних образів.

Прикраси від бренду Carrera у Carrera з колекції Baile de Mariposas
Чудові прикраси від бренду Carrera у Carrera із колекції Baile de Mariposas зачаровують. Чисті лінії вишуканих та стильних виробів втілюють магію жіночності

Рослинні мотиви у дизайні прикрас Carrera y Carrera

Митці іспанського ювелірного будинку Carrera Y Carrera часто черпають натхнення у чистих лініях рослинного світу. Оригінальні прикраси найвищої якості з білого і жовтого золота з чудовим дорогоцінним камінням напрочуд витончені. Вони підкреслюють жіночність своєї володарки та привертають увагу до її природної краси.

Колекція Bambu

Оригінальне наслідування східних виробів з бамбука, виконане у бездоганній ювелірній техніці – це колекція Bambu. Вдало передана у дорогоцінному золоті текстура стебел та всесвітній інтерес до східної культури зробило лінійку прикрас Bambu дуже актуальною. В аксесуарах поєднується біле та жовте золото з чудовими дорогоцінними мінералами.

Неймовірна ціна на Ювелірні вироби з колекції Bambu від компанії Carrera y Carrerа
Ювелірні вироби із колекції Bambu від іспанської компанії Carrera y Carrerа. Витончені бамбукові стебла з ніжним листям втілюються в золоті. Прикраси відсилають до стародавньої філософії, адже бамбук вважається на Сході запорукою благополуччя.

Колекція Claveles

Елегантні прикраси з лінійки Claveles створені неперевершеними дизайнерами іспанського бренду Carrera Y Carrera наповнені південно-європейським колоритом. Унікальні твори ювелірного мистецтва із білого золота з діамантами напрочуд сучасні. Вони притягують погляд, виблискуючи ограненими алмазами, і прикрашають свою власницю. Головний елемент аксесуарів із колекції Claveles – гвоздика. Ця квітка у багатьох культурах символізує пристрасне кохання, а ще – знатність та аристократизм.

Аксесуари з колекції Claveles від Carrera Y Carrera
Аксесуари з колекції Claveles створені дизайнерами Carrera Y Carrera. Прикраси з білого золота з діамантами, символізують аристократизм, чудовий смак та стриманий шик

Колекція Gardenia

Шикарні та стильні прикраси із колекції Gardenia створені творцями ювелірного бренду Carrera Y Carrera, натхненими Кубою – островом мрії та пристрасті. У виробах застосовано традиційне для бренду поєднання матових та глянсових текстур золота. Аксесуари об’ємні і в той же час – витончені, прикрашені чудовим дорогоцінним камінням.

Вироби з колекції Gardenia від ювелірів компанії Carrera Y Carrera
Дивовижні вироби з колекції Gardenia від ювелірів іспанської компанії Carrera Y Carrera. Прикраси виконані із застосуванням традиційного прийому – комбінації гладкого та матового золота

Визнання компанії Carrera y Carrera

Прикраси під торговою маркою Carrera Y Carrera відомими у всьому світі. Фірмові магазини цього бренду донедавна були відкриті для покупців у 26 країнах. Крім того, товари компанії продавалися у двохсот п’ятдесяти торгових точках дистриб’юторів марки.

Стиль прикрас Carrera Y Carrera визнаний ознакою чудового смаку. У 2010 році Іспанська академія кінематографічних мистецтв та наук почала нагороджувати найелегантнішу актрису з присутніх на урочистості з приводу вручення премії «Гойя» спеціальним призом. Переможниця отримує кільце «Каррера та Каррера».

Іспанська академія кінематографічних мистецтв та наук (Іспанська кіноакадемія) є некомерційною асоціацією. Вона поєднує з професіоналів, які займаються різними спеціальностями кінематографічної творчості. Мета академії – сприяти просуванню та розвитку іспанського кіно. Організація представлена громадськості у 1986 році, і саме з цього моменту вона починає розвивати свою діяльність.

Дизайн аксесуарів, які щороку репрезентували споживачеві майстра ювелірного будинку Carrera Y Carrera, завжди відповідав вимогам моди. Це стосувалося форм виробу, затребуваної кольорової гами та тематики. Ювелірний будинок неодноразово створював прикраси для аристократії Європи. Так, наприклад, у королеви-консорту Іспанії, подружжя короля Філіпа VI є тіару від Carrera Y Carrera.

Не залишають своєю увагою твори Carrera Y Carrera та знаменитості зі світовим ім’ям. Аксесуари бренду носять титуловані особи, артистки, ікони стилю, спортсменки та топ-моделі. Серед них: Барбара Стрейзанд, Клаудія Шифер, Мелані Гріффітс, Демі Мур та інші. Список можна продовжувати, але головне – чудові коштовності, створені талановитими ювелірами з найдорожчих матеріалів, займають гідне місце на світовому ринку елітних прикрас.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...