Clan de Vega – прикраси та коштовності з історичного кіно

Шлях компанії Clan de Vega від майстерні у кіностудії до ювелірного бренду непублічного типу. Особливості прикрас Clan de Vega, що спочатку створювалися для персонажів історичних кінострічок.
Під керівництвом талановитого дизайнера Джованні Сфорца. Традиції та новаторство у виробництві коштовностей Клан де Вега. Колекції прикрас для жінок та чоловічих аксесуарів Clan де Вега.

Відомо, що історія становлення та розвитку ювелірного бренду Clan de Vega тісно пов’язані з кінематографом. У 40-х роках минулого століття в італійському кіно панувала мода на неореалізм. Тоді в Італії знімали багато історичних фільмів. Не дивно, що у костюмерів виникла потреба у великій кількості прикрас. Саме розкішні аксесуари мали підкреслити велич історичних особистостей, чиї образи поставали на екрані.

Саме тому на кіностудії «Чінечітта» було створено окрему ювелірну майстерню. Тут художники та костюмери розробляли, а ювеліри – втілювали у готові вироби розкішні прикраси для героїв кінофільмів.

Кіностудія "Чінечітта"
У різний час на цій кіностудії знімали свої фільми такі режисери як Мел Гібсон ("Страсті Христові", 2004 р.), Мартін Скорсезе ("Банди Нью-Йорка", 2002 р.), Федеріко Фелліні ("Солодке життя", 1960 р.), Ентоні Мінелла ("Англійський пацієнт", 1992 р.). До Другої світової війни студія знімала масштабні історичні фільми, наприклад, у першому фільмі "Сципіон Африканський" у масовках битв було задіяно 7 тисяч людей. Загалом студія випустила зараз понад 3000 фільмів, 47 з яких отримали нагороду Оскар.

Створення самостійної майстерні

У якийсь момент режисеру-постановнику Л. Пастроні прийшла думка зробити зі студійної майстерні, яка випускає аксесуари для кінозйомок, самостійну компанію. Спочатку вона не мала власного найменування і належала кільком людям. Але після закінчення Другої світової війни підприємство викупив сицилієць Чезаре Блазетті.

Прикраси, створювані в майстерні, пізніше названої Clan de Vega, стали класикою італійського кіно не меншою мірою, ніж і картини, в яких їх носили герої. У ті часи, коли кіно було загальним захопленням, італійська знать розкуповувала на закритих аукціонах розкішні аксесуари. Багаті італійці прагнули володіти тими прикрасами, які носили героїні історичних картин того часу.

Коштовності Clan de Vega
Коштовності Clan de Vega – це розкішне поєднання ювелірних традицій минулого із найсучаснішими технологіями. Історія компанії Clan de Vega розпочалася на кіностудії «Чінечітта», де створювалися вишукані прикраси для персонажів кінострічок

Бренд Clan de Vega

Компанія Clan de Vega успішно розвивалася до 70-х років ХХ століття. Бренд спіткав спад коли в Європі почалася економічна криза. Через нетривалий час у 2000-х роках до Clan de Vega повернулася колишня слава. Це сталося після того, як ювелірний дім очолив молодий талановитий дизайнер Джованні Сфорца.

Ренесанс бренду Clan de Vega з великим натхненням був сприйнятий італійськими ювелірами-дизайнерами. Відомі майстри з Венеції, Валенци, Віченци – ювелірних столиць Італії – ухвалили рішення співпрацювати з відродженим брендом. Це не дивно. У творців з’явилася можливість втілювати свої задуми, не відповідаючи вимогам ринку та мінливій моді.

Місто Віченца по праву носить ім'я однієї з ювелірних столиць Італії. З Віченци експортується близько 30% усіх коштовностей, що виробляються на Апеннінському півострові. Тричі на рік у Віченці проводиться спеціалізована виставка VicenzaOro. Це – один із найзначніших заходів галузі, куди з'їжджаються учасники та відвідувачі з усього світу. На виставці презентують свої новинки понад 1200 виробників ювелірної продукції.

Дорогоцінні прикраси, що створюються у майстерні Clan de Vega під керівництвом Джованні Сфорца, стають класикою. Цей дизайнер зважає на історію кожного каменю, який використовується у виробах. Крім того, Сфорца має феноменальну майстерність огранювача. Він відчуває мінерали, перетворюючи їх на справжні шедеври.

Ювелірні прикраси Clan de Vega, створені за рекомендацією торгової компанії «Кристал» спеціально для українського ринку
Ювелірні прикраси створені компанією Clan de Vega за рекомендацією ексклюзивного дистриб’ютора торгової компанії «Кристал» спеціально для українського ринку. Чистота дорогоцінного каміння та художня цінність робить аксесуари Clan de Vega справжніми скарбами

Особливості прикрас Clan de Vega

Ювелірні вироби Clan de Vega – це поєднання вікових традицій та найсучасніших технологій. Вони зберігають трепетне почуття чарівності навколишнього світу, яке непідвладне часу. У нашому тисячолітті дизайнери бренду Clan de Vega почали частіше дивитися в минуле. Таким чином вони віддають данину багатогранній спадщині торгової марки. У цьому вся допомагають численні архіви компанії. Ряд актуальних виробів, створених творцями Clan de Vega, виконані у стилі класичної розкоші.

Компанія Clan de Vega залучає до розробки коштовностей провідних європейських та американських фахівців. Але їхні імена не розголошуються. Ця тактика підігріває інтерес любителів розкішних статусних прикрас. Звичайно ж, для справжніх фахівців та колекціонерів імена дизайнерів прикрас Clan de Vega становлять «секрет Полішинеля», але широкому загалу вони невідомі.

Clan de Vega: традиції та новаторство

Компанія Clan de Vega належить до однієї з найцікавіших на ювелірному ринку. Її майстри зосереджують свою увагу на деталях, створюючи із золота, дорогоцінного або напівдорогоцінного каміння оригінальні прикраси з чистими лініями та філігранною пропорційністю.

Прикраси Clan de Vega у стилі класичної розкоші виконані із застосуванням найактуальніших ювелірних технологій.
Прикраси Clan de Vega створюються із збереженням традицій минулого завдяки дбайливо збереженій багатогранній спадщині торгової марки. Коштовності у стилі класичної розкоші виконані із застосуванням найактуальніших ювелірних технологій

Clan de Vega дарує власникам своїх прикрас особливе відчуття стилю у кожному зі своїх оригінальних виробів. Вишукані браслети, масивні каблучки та сережки, феєричної краси кольє підходять і для повсякденних образів, і для урочистих заходів. Майстри-ювеліри не створюють великих «лінійок товарів», не займаються масовим виробництвом. Вони зосереджені на розробці та виробництві унікальних ексклюзивних виробів.

Прикраси Clan de Vega змінюють свою власницю, наповнюючи її образ невимовною красою та чарівністю. Шедеври ювелірного мистецтва від Клан де Вега несуть сильну енергетику видатних історичних особистостей. Їхня розкіш, стиль і невимовна краса підкорюють поціновувачів з першого погляду. Ексклюзивні прикраси мають високу мистецьку цінність. Вони варті уваги Джоконди, Макбета, Клеопатри та Цезаря.

Колекції прикрас Clan de Vega

Колекція Classica

Ця лінійка прикрас Клан де Вега зібрана з невеликих витончених аксесуарів із золота з додаванням дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння різних відтінків. Джованні Сфорца запропонував шанувальникам торгової марки Clan de Vega класичну колекцію. Її можна використовувати для розміщення яскравих акцентів у щоденних образах. Скромні габарити кілець, сережок, браслетів та підвісок дозволяють задовольнити пристрасть до колекціонування ювелірних прикрас, комбінувати вироби, зберігаючи ненав’язливість.

Колекція прикрас Classica от бренда Clan de Vega
Колекція прикрас Classica від бренду Clan de Vega – це невеликі витончені вироби як для повсякденного образу, так і для урочистих заходів. Різні кільця, сережки, браслети, підвіски можна комбінувати та колекціонувати

Колекція Felicita

У випущеній 2007 року колекції Felicita від бренду Клан де Вега основну ноту грає італійська культура епохи ренесансу. Прикраси пройняті художнім напрямом “романтизм”. Талант дизайнера бренду Джованні Сфорца втілений у кожній прикрасі колекції. Вони підкреслюють жіночність своєї власниці, її готовність поринути у світ кохання пустотливого і самовідданого. У коштовностях Clan de Vega з колекції Felicita поєднуються золото, діаманти та напівдорогоцінне каміння. Винятково витончені лінії прикрас сприяють виразній естетиці.

Кільце Clan de Vega з колекції Felicita неймовірно ефектне
Кільце Clan de Vega з колекції Felicita неймовірно ефектне за рахунок центрального каменю – цитрину (22,64 карата), відтіненого зеленими гранатами (3,18 карат)

Колекція Pearl

Це – лінійка прикрас із натуральних перлів найвишуканіших сортів. В аксесуарах використовуються ідеальні намистини: найблискучіший японський Акойя, великі перли Південних морів, унікальні перлини таїтян від срібного до глибокого чорного кольору з відтінками зеленого, синього і фіолетового.

Перли Акойя в прикрасах Clan de Vega

Перли Акойя – це штучні перли, які культивуються в морських водах Японії (префектури Ехіме, Нагасакі, Кумамото та Міє), тому вони цінуються вище, ніж вирощені у прісній воді. Виробництво перлів у Японії має більш, ніж вікову традицію. Технологія, що використовується до цього дня, розроблена завдяки успішним дослідам вченого з Великобританії Вільяма Севіла-Кента та японця Кокічі Мікімото. Частина перлин, що надходять на ринок, має китайське походження, але його якість поступається японському. Морські перли Акойя завдяки особливостям вирощування найчастіше інших сортів бувають ідеально круглими. Тому він використовується ювелірами для створення класичних намист. Розмір намистин може бути від 2 до 11 мм, але найчастіше варіюється в діапазоні 6-8 мм. Природний колір Акойі різноманітний – від теплих кремових та пастельно-рожевих відтінків до холодних блакитних. Цінуються ці японські перлини за свій винятковий блиск. Цей ефект проявляється через те, що устриця покриває ядро ​​намистини більш тонкими шарами перламутру. Причому, в теплий сезон обмінні процеси в раковині прискорюються і нарощується товстіший шар. Протягом холодних місяців – тонший. У невеликий проміжок часу після зимового сезону вважається найоптимальнішим періодом для збирання врожаю перлів Акойя. Саме виловлені на цей момент намистини мають сильний, яскравий і глибокий блиск. Устриця, в якій росте перлина, гине після отримання коштовності. Тому перли Акойя відноситься до дорогих сортів.

Майстри ювелірного бренду ретельно сортують перлини, що використовуються в колекції Pearl. Вони ідеально підбирають колір, форму, розмір та якість намистин преміум класу. Оздоблення Clan de Vega колекції Pearl привертає увагу до природної жіночої краси, відкидаючи відблиски на ніжну шкіру своєї власниці.

Кольє Clan de Vega з колекції Pearl з перлин таїтян
Кольє Clan de Vega з колекції Pearl сріблястого кольору з перлів таїтянських розміром від 11 до 14,4 мм. Лаконічна та розкішна прикраса

Колекція Limited Edition

Джованні Сфорца в колекції Limited Edition взявся за одне з найважчих завдань у ювелірній справі. У виробах цієї серії використовуються великі діаманти, смарагди, рубіни та сапфіри, що зазнали ретельної обробки. Феноменальна майстерність огранщика та його геніальне творче бачення дозволило перетворити дорогоцінні мінерали на безперечні шедеври ювелірного мистецтва.

Чоловіча лінія Uomo від Clan de Vega

Чоловічі прикраси з колекції Uomo від Clan de Vega, стильні та високоякісні, – це непомітні та витончені аксесуари. Різноманітні моделі запонок та затискачів для краватки з білого, рожевого та жовтого золота з діамантами, сапфірами, кварцом, агатом – відмінний вибір для стильного та елегантного чоловіка. Багато аксесуарів прикрашено інкрустаціями з оніксу. Це – данина традиціям, оскільки онікс – класичний мінерал, що використовується у чоловічих ювелірних виробах.

Різноманітність творів, у тому числі оброблених лазуритом, малахітом, перламутром та емаллю, дозволяє вимогливому джентльмену підібрати ідеальне рішення для свого образу. Стримана розкіш – головна характеристика динамічної та яскравої чоловічої колекції Uomo від Clan de Vega.

Запонки Clan de Vega з колекції Uomo – чоловічий аксесуар із рожевого золота 750 проби
Запонки Clan de Vega із колекції Uomo – чоловічий аксесуар із рожевого золота 750 проби. Вставки: чорний перламутр та діаманти (0,61 карат). Вага виробу – 11,3 г

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...