Roberto Coin – поезія ювелірних прикрас

Roberto Coin – італійська ювелірна компанія з виготовлення прикрас класу люкс, ділових аксесуарів та годинників. Історія бренду. Унікальні особливості коштовностей Roberto Coin, які дозволили їм завоювати весь світ.

Roberto Coin до ювелірного бізнесу

Італійський дизайнер Роберто Коін – яскрава ілюстрація того, що реалізувати свою мрію ніколи не пізно. Майбутній засновник ювелірного бренду Roberto Coin народився у роки Другої Світової війни у ​​1944 році у Венеції та залишився сиротою у семирічному віці. Він навчався у школі-інтернаті у Швейцарії, де з 11 років почав освоювати професію керуючого готелем. Після повноліття Роберто вирушає на англійський острів Гернсі та вступає на посаду помічника менеджера готелю.

Організаторські таланти майбутнього ювеліра дозволили йому вже 1968 року відкрити свій власний цілком успішний готель. Підприємство процвітає, стає відомим, приносить значні прибутки, але мрії Роберто Коїна повертаються до ідеї створювати щось прекрасне.

Roberto Coin – засновник однойменного бренду
Roberto Coin – засновник однойменного бренду, італійський ювелір, творець унікального авторського знаку на прикрасах

Ювелірна майстерня Роберто Коіна

У 1977 році Roberto Coin продає свій успішний готельний бізнес в Англії та повертається до Італії. Прагнучи реалізувати свої задуми, він організовує невелику ювелірну майстерню у місті Віченца. Чимало сил та коштів витрачається на навчання. Роберто отримує консультації у відомих італійських майстрів. Спочатку Коін береться за невеликі замовлення, а потім співпрацює з дизайнерами інших брендів. З часом ювеліра-початківця починають залучати до створення ескізів виробів для інших торгових марок. Набагато пізніше, в середині 90-х, він зважується на заснування власного бренду.

1996 року стартує ювелірна компанія Roberto Coin. Перша ж колекція принесла бренду популярність по всій Італії. Ювелірні прикраси Roberto Coin з колекції Apassionata принесла дизайнеру популярність не лише у рідній провінції, а й далеко за її межами.

Roberto Coin – засновник однойменного бренду
Стиль Apassionata від Roberto Coin – це ідея відтворити на дорогоцінному металі структуру тканини. Кожен виріб з колекції Appassionata ніби сплетений з мільйона найтонших золотих ниток

Швидкий успіх бренду Roberto Coin

Прагнучи завоювати популярність, Коін представляє свої вироби на багатьох виставках. І часто прикраси одержують заслужені нагороди. У 1999 році на заході «Діаманти сьогодні» аксесуари ювелірного бренду Roberto Coin стали найкращими одразу у трьох номінаціях.

Завдяки такому феноменальному успіху вже через рік торгова марка посіла 7-е місце у ювелірному рейтингу брендів Італії та Сполучених Штатів Америки. А незабаром піднялася на 3-ту позицію у світовому ювелірному рейтингу та на лідируючу – у себе на батьківщині.

Запорука приголомшливого успіху ювелірного дому Roberto Coin – дизайнерський талант його засновника. Крім того, майстри вміло поєднують інновації та передбачають тенденції мінливої ​​моди. Чудові прикраси Roberto Coin дуже впізнавані завдяки особливому стилю.

Талісман Roberto Coin

Прикраси Roberto Coin, за задумом засновника торгової марки, повинні приносити успіх своєму власнику. Як своєрідний «автограф» ідейний натхненник марки вставляє в кожен виріб мініатюрний червоний рубін. Камінь безпосередньо стосується шкіри – це талісман усередині прикрас. Такий виразний фірмовий знак, тонка мерехтлива точка, робить продукцію ювелірного бренду Roberto Coin дуже впізнаваною.

Крім того, згідно з давньоєгипетськими легендами, міфами Індії та іншим фольклором, рубін символізує любов, радість і здоров’я.

Фірмовий знак бренду Roberto Coin – червоний рубін
Фірмовий знак бренду Roberto Coin – червоний рубін, інкрустований усередині виробу

Стиль Roberto Coin – венеціанське плетіння та гравіювання

Італійська історія і, особливо, культура Венеції, займає особливе місце у душі Роберто Коіна. Велична архітектура та художні традиції Апенінського півострова незмінно надихають дизайнера-ювеліра. Так, готичний стиль фасадів венеціанського Палацу Дожів став поштовхом до створення колекції Palazzo Ducale.

Гру світла та тіні та неординарну комбінацію мармуру та золота ювеліри Roberto Coin втілили у поєднанні прозорих та чорних діамантів, а також – відполірованих та матових поверхонь. До того ж, кожен виріб Palazzo Ducale прикрашений чотирилисником – символом венеціанської готики.

Колекція Palazzo Ducale от Roberto Coin
Колекція Palazzo Ducale від Roberto Coin натхненна однойменною пам’яткою венеціанської готики. Дизайн виробів перегукується з різьбленим декором та позолоченою ліпниною величної будівлі

Витончена квадрифоль – символічний чотирилисник, один із знаків середньовічної венеціанської готики. Він став основою вишуканої колекції Princess Flower, однієї з найвідоміших лінійок Roberto Coin.

Фігурні суцвіття, виконані із золота, малахіту та перламутру, прикрасили дорогоцінні кільця, сережки, кольє та браслети. Невеликі діаманти, вміщені на кожній пелюстці – як крапельки роси. Вони викликають відчуття легкості, ніби небачені квіти щойно прокинулися від сну.

Сережки Roberto Coin із колекції Princess Flower
Аксесуари Roberto Coin із колекції Princess Flower з інкрустацією з діамантів виконані у формі пелюсток. Колекція Princess Flower відзначиться своєю витонченістю та лаконічністю

Чудові вбрання середньовічних венеціанських принцес, парча їхніх суконь, розкіш і різноманітність республіки, що багатіє, втілилася в колекції Venetian Princess. Роберто Коін не просто надихається історією рідної країни. Він віртуозно працює із золотом і коштовним камінням. Завдяки майстерному сплетенню тисяч золотих ниток, імітаціям фактури шовку, найтоншим гравіюванням прикраси Roberto Coin наділені особливим італійським шиком.

Ювелірні прикраси Roberto Coin із колекції Venetian Princess
Ювелірні прикраси Roberto Coin із колекції Venetian Princess. Дизайн виробів посилає до середньовічної історії Італії. Стильні та витончені аксесуари цінуються любителями вишуканого дизайну

Roberto Coin – гра з текстурами

В аксесуарах Roberto Coin поєднуються різноманітні комбінації різних текстур золота. Незважаючи на велику кількість ювелірних каменів, благородний метал нерідко відіграє велику роль у дизайні виробів. Відполіроване до блиску текстуроване, матове, гравіроване, об’ємне або плоске, золото виступає не просто оправою, а й визначальною частиною дизайну. У роботі із золотом виявляються найкращі риси майстерності працівників ювелірного бренду Roberto Coin.

Огранювання Cento – стандарт від Roberto Coin

Відомо, що класичне діамантове ограновування містить 57 фацетів, з них 33 – на лицьовій стороні. Майстрам ювелірного бренду Roberto Coin цього здалося замало. Вони збільшили кількість граней до 100. За рахунок цього вдалося досягти ще виразнішого алмазного блиску каменів. Зрозуміло, це вийшло не одразу. Огранювачам знадобилося кілька років розробок та експериментів. У результаті 2003 року Роберто Коін представив на осуд громади прикраси з діамантами Cento зі ста гранями. Успіх новинки був приголомшливим. Огранені за стандартом від Roberto Coin камені і сьогодні прикрашають аксесуари цього італійського бренду.

Унікальне огранювання від Roberto Coin в 100 граней
Унікальне огранювання від Roberto Coin у 100 граней, що майже вдвічі більше, ніж стандарт обробки діамантів. Кожен алмаз Cento складніше, ніж зазвичай, уловлює і відбиває світло, створюючи калейдоскоп іскор

У майстерні Roberto Coin використовують ограновування Cento не тільки для великих, але і для порівняно невеликих алмазів.

Дизайн від Roberto Coin

Слід зазначити, що за час свого існування ювелірний дім Roberto Coin створив широкий асортимент прикрас. Ці аксесуари об’єднані в більш ніж 30 колекцій.Окремо варто згадати колекції, де ювеліри торгової марки Roberto Coin обіграли образи тварин: Frog, Lion, Bull та інші. Прикраси цих лінійок відображають представників фауни – жабу, жабу, мавпочку – досить реалістично, але водночас  дуже мило.

Прикраса від Roberto Coin із колекції Cheeky Monkey
Прикраса від Roberto Coin із колекції Cheeky Monkey: кумедне кільце з 18-каратного золота з діамантом

Колекції Animalier постійно поповнюються, згодом ставши одним із символом ювелірного будинку. Маестро Роберто Коїн постійно звертається за натхненням до теми живої природи. Розкішні прикраси бренду Roberto Coin черпають натхнення у її неповторності та вражаючій глибині. Унікальні прикраси-скульптури, створені з використанням тонких прийомів італійської ювелірної школи, радують та розчулюють своїх власників.

В образах тварин, створених з дорогоцінних матеріалів, втілюється їхня природна граціозність і краса. Крім того, вони символізують міфічні перекази, що пройшли через століття і тисячоліття, коди та сюжети. Таким чином, у витворах Roberto Coin колекцій Animalier стилістично поєднані реальність та філософія.

Аксесуар Roberto Coin: браслет "Scorpion"
Аксесуар Roberto Coin: браслет із колекції “Scorpion”. Золото, діаманти (класичне огранювання)

Бренд Roberto Coin: нова елегантність

У XXI столітті бренд Roberto Coin входить до числа визнаних найкращими ювелірних компаній світу. Торгова марка здобувала безліч престижних професійних нагород, у тому числі – «Couture design awards» у номінації «Best design wedding decoration». Цей приз вручено італійським ювелірам за неймовірно красивий і елегантний весільний аксесуар, гідний найвибагливішої королівської особи. Регалій у ювелірів Roberto Coin дуже багато, а у 2019 році вони отримали знакову нагороду – THE TOWN & COUNTRY JEWELRY AWARDS у категорії «Gold Designer of the Year». Вона була присуджена дизайнерам за колекцію Sauvage Privé.

Для кожного аксесуара колекції Sauvage Privé характерна смілива революційна архітектура. Дизайн відходить від канонів високого ювелірного мистецтва заради оновленої естетичної свободи. Ексклюзивний стиль прикрас від Roberto Coin відкриває нові обрії естетики.

Жорсткий браслет Sauvage Privé Roberto Coin
Жорсткий браслет Sauvage Privé з рожевого 18-каратного золота та діамантів з підвіскою. Нова форма елегантності від Roberto Coin

Сучасність ювелірної марки Roberto Coin

Центральний офіс компанії, як і раніше, знаходиться в тому ж невеликому місті Віченца – ювелірній столиці Італії. Саме тут колись розпочинався бізнес Роберто Коіна. Окрему філію фірма відкрила на території США, у Нью-Йорку. Щороку фахівці з виготовлення коштовностей створюють понад 500 прикрас, що відрізняються неповторним дизайном та ультраскладною технікою виконання. Крім цього, майстри виробляють годинники з оригінальним дизайном. Під маркою Roberto Coin створюються ділові аксесуари, ручки та холдери для них і навіть шкіряні кросівки, вкриті золотом. Дизайнери бренду не зупиняються на традиційних матеріалах та включають у процес такі нетривіальні речі, як шкіра та дерево.

Продукція Roberto Coin продається в багатьох бутіках у всьому світі. Фірмові точки реалізації працюють у більшості мегаполісів. Багато відомих осіб обирають прикраси ювелірного бренду Roberto Coin. Так, наприклад, Ума Турман під час Венеціанського фестивалю 2001 одягала намисто “Trilogy”, Брітні Спірс прикрашала себе діамантовим кресом на намисто-нашийнику, а Сара Джессіка Паркер – діамантовими сережками.

Дорогоцінності Roberto Coin

Дорогоцінності італійського ювелірного будинку Roberto Coin – це справжня розкіш без компромісів. Вони відрізняються функціональністю і невимовною витонченістю. Різноманітність колекцій, неперевершене почуття стилю та творча фантазія дизайнерів марки Roberto Coin дозволяють кожній красуні знайти серед аксесуарів цієї компанії найбільш підходящий для її стилю – залежно від тієї події, на якій жінка перебуває.

Пишність та розкіш, романтичність та свіжість, елегантність та лаконічність – для кожного настрою можна підібрати стильну та вишукану прикрасу, створену умілими руками ювелірів компанії Roberto Coin.

Унікальне золоте кольє Roberto Coin
Унікальне золоте кольє Roberto Coin інкрустовано аквамаринами, перидотами, рубелітами та різнокольоровими сапфірами.

Пишність дорогоцінного каміння, використання золота різних відтінків та надання йому різноманітних текстур, необмежена фантазія дизайнерів та філігранне виконання виробів – прикраси Roberto Coin невимовні. Купівля прикрас та аксесуарів Roberto Coin – це вдале рішення, якщо ви хочете підкреслити свій вишуканий смак, уміння цінувати традиції та сміливо сприймати інновації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...