Прикраси Graff Diamonds – коштовне сяйво діамантів

Graff Diamonds – англійська ювелірна компанія. Історія сімейного бренду Graff Diamonds. Як творилася мрія. Унікальність та ексклюзив – запорука популярності Graff.

Лоуренс Графф: шлях до професії

Предки Лоуренса Граффа, майбутнього мільярдера та засновника однойменної торгової марки, жили в Києві. Його бабуся та дідусь були євреями, які покинули Російську імперію, втікаючи від погромів. Їхній онук Лоуренс народився 1938 року в одному з найбідніших районів Лондона – Stepney. Заробітків його батька та матері-румунки, теж емігрантки, не вистачало на гідне життя.

П’ятнадцятирічного Лоуренса Граффа вдалося влаштувати працювати до лондонського ювеліра Шіндлера. Там, у майстерні, що знаходилася на вулиці Hatton Garden у Лондоні, юнак робив чорнову роботу. Зазвичай він мив підлогу, а іноді виконував невеликі доручення ювелірів. Але саме тут він уперше побачив, як непривабливий шматок вуглецю перетворюється на витончений сяючий діамант. Це переродження дорогоцінного каменю зачарувало майбутнього ювеліра. Не дивно, що захоплення юнака переросло у його сильну пристрасть до дорогих мінералів. З того часу захоплення перед сяйвом діамантів – рушійна сила життя та кар’єри Лоуренса Граффа.

Паралельно з роботою у майстерні Шиндлера юнак проходив навчання ювелірному мистецтву на заняттях у Центральній школі мистецтв та ремесел. Щоправда, вчителі не пророкували Граффу успіху. Але Лоуренс не зневірився, а, навпаки, став більш рішучим у досягненні своєї мети.

Перші перемоги Лоуренса Граффа

Незабаром 18-річний Лоуренс Графф разом з іншим ювеліром заснував свою першу компанію. Партнери спеціалізувались на ремонті ювелірних прикрас часів королеви Вікторії. Але бізнес не був успішним. Тим не менш, молодий підприємець не побоявся заснувати власну майстерню Graff Diamonds вже у 24 роки. На додаток, він відкрив у столиці Британії два роздрібні салони з продажу своїх виробів. Прикраси Graff Diamonds були схожі на вироби інших майстрів на той час. Вони мали деякий успіх у Лондоні, але цього було недостатньо.

Азійська експансія

Лоуренс Графф зробив ставку Азію. Зібравши прикраси на суму близько 1000 доларів, ювелір вирушив до Сінгапуру. Тут, у торговельному центрі Robinson &Co, він став щомісяця проводити виставки-розпродажі.

На щастя, на ювелірні прикраси Graff Diamonds у сінгапурському універсамі звернули увагу наслідний принц Брунея Хассанал Болкіаха та його дружина. Ці відомі поціновувачі вишуканих прикрас зробили лондонського підприємця буквально придворним ювеліром королівської родини. У 1966-1986 роках Лоуренс щомісяця приїжджав до Брунея з добіркою прикрас. Він став постійним постачальником принца (а з 1967 року – султана) Брунея. За двадцять років імператор та його дружина викупили у Лоуренса Граффа виробів із діамантами на десятки мільйонів доларів.

Світова популярність прикрас Graff

Почавши з Азії, Лоуренс Графф поступово розширив географію своїх подорожей. Його комерційні подорожі та участь у виставках у Європі, Сполучених Штатах та країнах Близького Сходу принесли багато високопоставлених клієнтів. Діамантові прикраси Graff Diamonds стали приваблювати політиків, представників коронованих сімейств та відомих особистостей. Серед них: старший син короля Саудівської Аравії Турки ібн Абдул-Азіз Аль Сауд, ексцентричний бізнесмен та майбутній президент Сполучених Штатів Дональд Трамп, актриса Елізабет Тейлор, телеведуча Опрі Уїнфрі, IT-підприємець Ларрі Еллісон та інші.

Ювелір Лоуренс Графф представляє модель із прикрасами від Graff
Британський ювелір Лоуренс Графф представляє модель із прикрасами від Graff на яхті в Монако (70-ті роки)

Визнання Graff Diamonds

Перша нагорода дісталася Лоуренсу Граффу вже у 1966 році. Це була престижна премія Diamond International Awards. Так високо вимогливе журі оцінило браслет, інкрустований смарагдами, діамантами та аметистами.

Головна пристрасть Граффа – любов до великих, рідкісних та особливих діамантів. Незабаром ювелір став одним із найбільших закупівельників цих каменів. У 70-ті та 80-ті роки XX століття представники видобувної компанії Diversity Jewellery Ltd двічі на тиждень приїжджали до нього з партією діамантів. Маестро вибирав найвидатніші екземпляри, створював прикраси і знову вирушав у поїздки з валізкою, вміст якої оцінювався вже в мільйони доларів.

У 1970-х роках Лоуренс Графф підкорив Близький Схід. Оскільки в цей час зросли ціни на нафту, з’явилося багато людей, які розбагатіли на “чорному золоті”. Ювелір став для нафтових магнатів своєю людиною. Він не лише постачав їм ексклюзивні ювелірні вироби. Графф зустрічав їх у Лондоні, допомагав зорієнтуватися у незнайомій обстановці та вирішити їхні завдання.

Лоуренс Графф – успішний підприємець у ювелірній галузі
Лоуренс Графф стає успішним підприємцем у ювелірній галузі. Прикраси Graff Diamonds – бажана покупка для коронованих осіб та відомих особистостей

Лоуренс Графф вже у 35 років отримав свій перший орден із рук її величності – королеви Великобританії. До того ж він став першим англійським ювеліром, нагородженим за розвиток торгівлі. Його комерційна активність у країнах Близького Сходу, в Малайзії, Сінгапурі, на Японських островах, в Індії, Австралії та Гонконзі була відзначена нагородою Queen’s Awards for Enterprise. Пізніше маестро отримав цю королівську премію ще тричі: у 1977, 1994 та 2006 роках.

Graff Diamonds – пристрасть до унікальних діамантів

Кохання та захоплення ювеліра Граффа унікальними діамантами – основа його бізнесу. Протягом усієї своєї кар’єри майстер купував камені-рекордсмени та рідкісні екземпляри. Наприклад, у 1974 році Графф купив діамант жовтого кольору, огранований за стандартом «смарагд» Star of Bombay, що важив 47,39 карат. Інша знахідка Лоуренса – найбільший (39,31 карат) синій діамант Imperial Blue, огранований у грушоподібну форму.

Пошук та придбання рідкісних каменів – постійне заняття засновника ювелірної компанії. У його колекції та в його виробах – найдивовижніші, незвичайні та великі діаманти.

До кінця XX століття за Graff Diamonds закріпилася репутація творця найексклюзивніших ювелірних прикрас із діамантами. Ювеліри цієї марки приваблюють вимогливих покупців з усього світу великим ефектним камінням.

Засновник ювелірного будинку Graff Diamonds із каменем Graff Lesedi La Rona
Засновник ювелірного будинку Graff Diamonds Лоуренс Графф із каменем Graff Lesedi La Rona – другим за величиною ограненим алмазом у світі (302,37 карат)

Прикраси Graff Diamonds: від підбору діамантів до фінального полірування

Експерти ювелірного будинку Graff Diamonds контролюють усі етапи створення прикрас. Для того, щоб гарантовано отримувати найкращі діаманти, Графф у 1998 році купив частку у видобувній компанії South African Diamond Corporation. Саме ця корпорація здійснює закупівлю та полірування дорогоцінного каміння для ювелірів Graff у Ботсвані.

Торгова марка Graff за час свого існування стала означати рідкісне та цінне каміння. Найзнаковіші діаманти – основа ексклюзивних прикрас, створюваних цим брендом.

Прикраси Graff Diamonds у США

Кроком, порівнянним за значенням із комерційними поїздками до Сінгапуру, став вихід компанії Graff Diamonds на американський ринок – туди, де купується близько половини всіх діамантових прикрас у світі. Підприємець вибрав правильний час для цієї дії. У той момент основна діамантова марка США – Harry Winston – після смерті свого засновника потерпала від судових розборів між спадкоємцями засновника – Рональдом та Брюсом Вінстонами. Інші потенційні конкуренти – Cartier та Van Cleef & Arpels ввійшли до корпорації Richemont. За спогадами Лоуренса, всі ювелірні компанії, що працювали у США, на той час нехтували вищим сегментом ринку, чим він і скористався.

У перші роки XXI століття під маркою Graff відкриваються ювелірні магазини у Нью-Йорку, Чикаго, Лас-Вегасі та у Флориді. Одним із перших покупців прикрас Graff стає Дональд Трамп. Цей ексцентричний багатій купив у Лоуренса Граффа обручку. Цей весільний аксесуар із бездоганним каменем у 12 карат президент будівельного конгломерату придбав за один мільйон доларів для своєї третьої дружини Меланії.

Обручка Graff Diamonds, куплена Дональдом Трампом для його дружини Меланії
Обручка Graff Diamonds з 12-каратним діамантом, куплена Дональдом Трампом для його третьої дружини – моделі Меланії Кнавс, уродженки Словенії

Таврування Graff Diamonds

Ювелірна компанія Graff славиться своїми діамантами. Вона першою на ринку почала присвоювати кожному каменю у своїх прикрасах унікальний ідентифікаційний код. Це гарантує високу якість виробів, свідчить про відповідальність виробника та захищає покупця від підробок. Розглянути цифри, які майстри Graff Diamonds наносять на дорогоцінне каміння, можна за десятикратного збільшення.

Елегантність и сучасність діамантів  Graff Diamonds

Прикраси Graff Diamonds – це синергія вічного життя діамантів та сучасності. Стримані, але водночас чудові твори ювелірного мистецтва Graff вражають характерним стилем. Вони віртуозно виконані та стали актуальною класикою. Ретельне і продумане ограновування унікальних діамантів підкреслює походження каменю та його історію. Кожен діамант Graff Diamonds ретельно підібраний, філігранно оброблений та сяє своїм природним блиском.

Дизайнери британського ювелірного будинку Graff Diamonds дотримуються бездоганного балансу між красою, рідкістю та ексклюзивністю своїх виробів. Велика кількість ручної роботи, що використовується під час створення ювелірних шедеврів, говорить про багаті традиції компанії.

Легендарні діаманти Graff Diamonds

Засновник компанії – Лоуренс Графф – і досі збирає по всьому світу діаманти з визначними природними якостями. Деякі з них аналізуються протягом багатьох місяців для того, щоб вибрати оптимальну форму ограновування. В результаті діаманти з колекції Graff Diamonds займають високі ступені різних ювелірних рейтингів.

Каблучка Graff Pink Diamond

Діамант смарагдового ограновування закріплений чотирма парами крапанів, що відкривають камінь для огляду. Рідкісному діаманту вагою майже 25 карат Гемологічним інститутом США присвоєно категорію «фантазійного насиченого рожевого кольору».

Колись цей камінь належав знаменитому американському ювеліру Гаррі Вінстону, який продав його невідомому колекціонерові понад 50 років тому. І лише у листопаді 2010 року діамант було виставлено на аукціон Сотбіс у Женеві. Безіменний на той момент камінь придбав Лоуренс Графф за 46 мільйонів доларів США. Це була найбільша на той момент сума, сплачена за діамант на торгах. До продажу Графф діамант не мав власного імені, а тепер називається Graff Pink Diamond.

Кільце Graff Pink Diamond з унікальним діамантом
Кільце Graff Pink Diamond з унікальним притягуючим поглядом діамантом фантазійно-яскраво-рожевого кольору бездоганної грушоподібної форми.

Діамант Graff Venus

Британський ювелірний дім Graff Diamonds декларує, що цей камінь є найбільшим у світі діамантом бездоганного кольору категорії D з огранюванням у формі серця. Маса мінералу становить 118,78 карат. Унікальний камінь не тільки дуже великий, але й є одним із найрідкісніших за своїми характеристиками. Його колір позначається літерою D, що означає майже повну безбарвність. У ньому абсолютно відсутні дефекти, а отже, він лідирує за рейтингом прозорості. Діамант Graff Venus належить до категорії IIa за класифікацією Гемологічного інституту США, що свідчить про відсутність домішок.

Камені такого рівня становлять від одного до двох відсотків усіх алмазів, що видобуваються. Діамант філігранно огранований та відполірований, він ідеально симетричний і не флуоресціює. Представники компанії Graff Diamonds розповіли, що діамант Graff Venus вирізаний з алмазу вагою 357 карат. Цей мінерал було знайдено у 2015 році на шахті Leteng Mine в африканському Лесото. Визначний розмір алмазу вимагав розробки спеціальних інструментів та створення нових технологій огранювання. Тільки процедура аналізу каменю, підготовки до робіт, огранювання та полірування зайняла близько півтора року.

Найбільший діамант у формі серця Graff Venus
Найбільший діамант у формі серця Graff Venus (Венера). Він названий на ім’я давньоримської богині кохання та краси. За словами Лоренса Граффа, це найпрекрасніший алмаз у формі серця, який він коли-небудь бачив.

Діамант Graff Vendome

Подібно до Мікеланжело, який брав мармурову брилу і відсікав від неї все зайве, ювеліри Graff Diamonds звільняють внутрішню душу кожного обраного ними алмазу. Відкриваючи черговий ювелірний бутік на Вандомській площі у Парижі, вони представили публіці видатний діамант Graff Vendome.

Цей камінь грушоподібної форми важить 105,7 карат і відноситься за фарбуванням до категорії D – найчистішої. Він вирізаний з діаманту масою 314 карат, який був знайдений в одній із шахт у Лесото. Розглянути майбутній шедевр і пройти ризикований та небезпечний процес перетворення грубого каменю в ексклюзивно прекрасну річ ювелірам Graff Diamonds допомагає накопичений досвід, математичний розрахунок та напрацьовані роками компетенції.

Діамант Graff Vendome огранований у ювелірному будинку Graff Diamonds
Діамант Graff Vendome огранований у ювелірному будинку Graff Diamonds після ретельного вивчення. Усі природні дефекти всередині алмазу виявили з допомогою спеціальної комп’ютерної програми. Сучасні технології ограновування дозволили вибрати ідеальну форму і максимально зберегти вагу мінералу

Первинне ограновування алмазу, названого при виявленні ім’ям «Доля», було зроблено лазером. Наступне ограновування та полірування було зроблено вручну за розробленою у Graff Diamonds фірмовою технологією. З цього ж алмазу фахівці компанії Graff Diamonds вирізали ще 12 дорогоцінних каменів, найбільший з яких важить 17,1 карат. Фахівці Graff Diamonds стверджують, що ними було оброблено більше половини найбільших діамантів, виявлених у XXI столітті.

Легендарна колекція Butterfly от Graff

Найбільш грайлива та елегантна колекція ювелірного дому – це прикраси Graff Diamonds з колекції Butterfly. Дизайнери компанії створюють витончені аксесуари, в яких гра діамантів імітує політ метелика. Легкі ніжні ювелірні вироби Butterfly притягують погляд. Вони підкреслюють природну жіночу красу, залишаючись при цьому витонченими та невагомими.

Перстень Graff Diamonds із колекції Butterfly
Жіночий перстень Graff Diamonds із колекції Butterfly: жовте золото, жовті діаманти, безбарвний діамант. Класичний дизайн

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...