Прикраси Messika – новий погляд на діаманти

Порівняно молода ювелірна компанія Messika кардинально змінила погляд на діаманти. Дизайнери бренду розглядають ограновані алмази як прикраси на кожен день. При цьому жінці, яка підкреслює свою привабливість аксесуарами Messika, легко та приємно носити свій скарб. Завдяки особливій техніці закріплення – Skinny – прикраси від Messika напрочуд комфортні.

Бренд Messika дуже молодий за мірками ювелірної промисловості. Тим не менш, витончені прикраси Messika стрімко завойовують популярність. Рік народження компанії – 2005, місце народження – Париж. Засновниця торгової марки Messika – Валері Мессіка, дипломований спеціаліст у галузі маркетингу та комунікацій. Любов до коштовностей в ній плекалася з дитинства. Дочка одного з найвідоміших торговців діамантами Андре Мессіка змалку захоплювалася камінням. Дитиною з батькового дозволу вона гралася з діамантами мов з іграшками. Водночас юна Валері навчалася основ професії ювеліра. А саме: відтіняти природну красу діамантів, неординарно мислити та постійно прагнути до досконалості.

Messika – новий погляд на діаманти

Доросла Валері Месіка заснувала власну ювелірну компанію. Слід сказати, що сама концепція прикрас Messika порушувала прийняті на той момент стереотипи. Дизайнери Messika стали створювати витончені аксесуари з діамантами у стилі casual. А це рішення було революційним на той час. До цього вироби з ограненими алмазами вважалися виключно атрибутами вечірніх заходів чи весіль. Проте, Валері зважилася на такий сміливий маркетинговий хід. Як виявилось, «діаманти на кожен день» – це успішний підхід до ювелірного бізнесу. Зростаюча популярність прикрас Messika у всьому світі доводить, що від стереотипів можна і потрібно відходити.

Валері і Андре Мессіка
Валері та Андре Мессіка. Батько став першим учителем для засновниці бренду Messika. Саме в нього вона навчилася розбиратися в діамантах – головному камінні ювелірних виробів Messika

Прикраси Messika – пристрасть до діамантів

Основа творчості Валері Мессіка – це її любов до діамантів. Коли вона бачить дорогоцінний камінь, вона одразу уявляє ескіз вишуканої оправи. Дизайн майбутнього прикраси має підкреслити унікальність каменю, його прозорість та відтінок. У той час як ювелірній техніці та моді відведено допоміжну роль. Невичерпне різноманіття забарвлень, які можуть зустрічатися у діамантів, є основою натхнення дизайнерів Messika.

Ювелірні вироби Messika – це переважно діаманти в оправі із золота. Вони призначені для жінок з бездоганним природним смаком, які цінують витвори ювелірного мистецтва. Оригінальний дизайн аксесуарів Messika виділяє їхню власницю і підкреслює її привабливість.

Кольє Messika Toi & Moi: два великі (по 37 карат кожен) діамант
Кольє Messika Toi & Moi: два великі (по 37 карат кожен) чудові діаманти коньячного відтінку грушоподібного огранювання. Дорогоцінне каміння прикріплено до двох ниток із безбарвних діамантів.

Майстерня Messika – місце, де народжуються шедеври

Цілком усвідомлюючи, що шедеври можуть народжуватися лише в особливому місці, Валері Мессіка замовила дизайн своєї майстерні талановитим розробникам. Приміщення створене за індивідуальним замовленням і залите природним світлом, тому гра діамантів виразніша. У продуманій до дрібниць майстерні талановиті ювеліри створюють унікальні витвори.

Майстерня Messika
Майстерня Messika – творча лабораторія засновниці бренду. Тут втілюються її ідеї та матеріалізується натхнення. В ательє створюються розкішні діамантові прикраси на кожен день

Ательє, де створюються прикраси Messika, знаходиться в Парижі, що на вулиці Сен-Онорі, неподалік бутіка бренду. Ювелірний Дім знайшов унікальний баланс між найсучаснішими технологіями та даниною традиціям індустрії.

Під керівництвом Валері Мессіка команда огранювачів, ювелірів, граверів та оправників створює новаторські аксесуари, винаходить нестандартні способи носіння прикрас, філігранно обробляє шляхетний метал та відправляє чудові діаманти, максимально розкриваючи їх унікальність, сяйво та красу.

Перстень Messika 'Desert Bloom' (колекція "Private Collection")
Перстень Messika ‘Desert Bloom’ (колекція “Private Collection”). Оправа – біле золото. Камені – рожевий діамант 1.62ct; безбарвні діаманти, ограновування “груша” та “діамант”

Коштовності Messika – аксесуар для справжньої жінки

Сережки, кольє, браслети, перстні Messika – це безперервна ода жіночності. Тому будь-яка з представниць прекрасної статі – загадкова, смілива, сучасна чи традиційна – обов’язково знайде серед прикрас Messika той аксесуар, який підкреслить її образ. Дизайн продукції Ювелірного Дому напрочуд сучасний, але водночас продовжує класичні традиції.

Валері Мессіка переосмислила сприйняття діамантів, як каменів для парадної урочистості, і перетворила свою продукцію на легкі, сяючі, невимушені прикраси. З моменту заснування компанія Messika створює витончені, делікатні, стильні аксесуари, які зручно носити. Крім того, ці прикраси ефектно та ненав’язливо підкреслюють красу вигинів жіночого тіла. Усі твори, представлені публіці брендом Messika, характеризуються витонченим мінімалізмом. Вони немає масивних елементів чи зайвих деталей.

Перстень з культової колекції Messika – Move Romane
Перстень із культової колекції Messika – Move Romane – досконалість чистих ліній. Рухливі діаманти, візитна картка Ювелірного дому Messika, майстерно закріплені на золотій оправі. Колекція діамантових прикрас від Messika поєднує естетику мінімалізму та архітектурний дизайн

Прикраси Messika: тактильне задоволення

Важливою частиною роботи над прикрасами Валері Мессіка вважає зручність жінки, для якої вони призначені. Дорогоцінні вироби цього бренду надзвичайно гнучкі та рухливі. Вони – неначе друга шкіра, а діаманти безпосередньо доторкаються тіла своєї власниці. Струменеві елементи і плавні вигини підкреслюють природну граціозність жінки. Завдяки інноваційним ювелірним технікам, розробленим у майстерні Messika, прикраси мають ідеальну посадку, не стискають свою власницю і виглядають дуже органічно.

Колекції Messika – легенди ювелірного мистецтва

Хоча бренд Messika порівняно молодий, деякі його колекції стали легендарними. Витончені, ажурні прикраси, благородний блиск діамантів та делікатна золота оправа – це, разом із високотехнологічними методами обробки деталей виробів, стало запорукою популярності аксесуарів Messika. Не дивно, що оригінальність дизайну, новий підхід до сприйняття огранених алмазів та урбаністичний шик ювелірних прикрас Messika вже багато років зачаровує публіку.

Колекція Skinny – особлива ювелірна техніка

Культова колекція Skinny була представлена ​​публіці ювелірним домом Messika у 2009 році. Вона народилася із прагнення зробити прикраси максимально комфортними. Аксесуари Skinny від Messika за рахунок використання нанопружин надзвичайно еластичні. Сяючі творіння вони згинаються, скручуються в спіраль і повертаються до первісної форми без ризику деформуватися. Гнучкі прикраси з колекції Skinny не завдають жодних незручностей жінці, яка їх носить.

Крім того, золото, в яке обрамлено дорогоцінні камені, делікатно відтіняє їхню красу, відступаючи на другий план. Прикраси Messika з діамантами – це неперевершено ефектні гнучкі моделі з жіночним та актуальним дизайном. Природньо, що ці дорогоцінні вироби надають представниці слабкої статі додаткову впевненість у собі. Витончені аксесуари Messika з колекції Skinny стали ультрапопулярними виробами, серед шанувальниць яких є жінки різного віку.

Діамантове намисто Messika Calypso (колекція Diamants Celestes) з технікою закріплення Skinny
Діамантове намисто Messika Calypso (колекція Diamants Celestes) з технікою закріплення Skinny

Созданное в честь нимфы Калипсо бриллиантовое ожерелье Messika Calypso (коллекция Diamants Celestes) со знаковой для бренда техникой закрепки Skinny

Колекція Move від Messika – відмінна риса ювелірного дому

Золоті каблучки, браслети, кольє і сережки з діамантами Messika – справжні ікони ювелірної моди. Ці стильні вироби чудово підходять для повсякденного носіння. Ограновані алмази, які вільно ковзають в оправі із золота різних відтінків, виглядають сучасно, оригінально та дуже невимушено. Звичайно, ця серія ювелірних прикрас від Messika стала своєрідною візитною карткою компанії. Тому ювелірний дім постійно створює нові варіанти цієї легендарної колекції. Такий широкий асортимент аксесуарів Move від Messika дозволяє кожній жінці створити сет на свій смак.

Перстень Messika
Перстень Messika з трьома рухомими діамантами з білого золота (колекція Move Classique). Прикраса виглядає актуальною, символізує вишуканий стиль та незалежність жінки.

Прикраси Messika: творча співпраця з Кейт Мосс

Яскравим кроком ювелірного бренду Messika стала творча співпраця із сучасною іконою стилю Кейт Мосс. Британська супермодель та актриса – справжній поціновувач ювелірних прикрас. Відомо, що вона почала колекціонувати дорогоцінні вироби з початку кар’єри – ще у 14 років. Тому першим кроком у розробці сумісної лінійки аксесуарів стало знайомство з особистою добіркою виробів Кейт. Саме цю обставину можна вважати основою нехарактерних раніше для творчих знахідок Messika. Це пояснюється дуже еклектичним смаком однієї з найоплачуваніших моделей світу. Кейт Мосс цінує ювелірні вироби від вікторіанського стилю та ар-деко до суперактуальних моделей нашого століття.

Колекції Messika by Kate Moss “High Jewelry Couture” – розширення палітри

В результаті яскраві жінки створили розкішну спільну колекцію Messika by Kate Moss High Jewelry Couture. До неї увійшли нестандартні оригінальні прикраси, натхненням для яких став світ високої моди.

Багатошаровість від бренду Messika у виконанні Кейт Мосс
Багатошаровість від бренду Messika у виконанні Кейт Мосс. Актриса поєднує прикраси з різних колекцій Messika, щоб підкреслити красу зап’ястя: браслет-бенгл Noa, браслет-джонк Flex Uno Rush та браслет Skinny а також перстні Move Uno, Move Noa та каблучку Gatsby

Усі вироби, створені в результаті творчої колаборації ювелірів Messika та Кейт Мосс, можна назвати модними шедеврами. Актуальні сережки-каффи, непарні сережки, чокери, довгі сотуари доповнені аксесуарами з діамантами: браслет на щиколотку, брошка на головний убір, прикраси для волосся, сережки з ланцюжком до носа.

Співпраця з самобутньою Кейт привнесла у стиль ювелірної компанії Messika яскраву новацію. Майстри розширили свою звичну «діамантову палітру» новими каменями. У спільній колекції використовуються, окрім алмазів, глибокий малахіт, кокетлива бірюза та переливчастий перламутр.

Кольє із малахітами з колекції Messika by Kate Moss
Кольє із малахітами з колекції Messika by Kate Moss

Аксесуари Messika, натхненні еклектикою

Спільна розробка аксесуарів продиктувала ультраяскраві дизайнерські рішення. Кейт Мосс небайдужа до китичок – тому в колекції з’явилися вироби із золотими китичками, щедро прикрашеними діамантами. Вона цінує багети – в результаті виникли прикраси SET 2 з великою кількістю каменів саме цього огранювання. Актрису захоплюють вінтажні аксесуари – і дизайнери Messika створюють добірку SET 6, яка відсилає до актуальних у 20-тих роках минулого століття ювелірних виробів, форма яких нагадує розслаблений вузол.

Бездоганна майстерність спеціалістів Messika допомогла трансформувати інтерес Кейт Мосс до індійських прикрас та багатошаровості в один із сетів колекції – №11. Навіть татуювання на тілі культової актриси стали джерелом натхнення дизайнерам Messika. Важливо відзначити, що ювелірні вироби з колекцій Messika by Kate Moss “High Jewelry Couture” фантастично ефектні. Вони демонструють несподівані поєднання текстур, які поєднуються у неповторний образ.

Прикраса Messika (Color Play із колекції Messika by Kate Moss Opus 2)
Прикраса Messika (Color Play із колекції Messika by Kate Moss Opus 2). Кольє-пластрон з краплеподібними підвісками: поєднання золота, діамантів та бірюзи. Виріб можна доповнити будь-якої з двох моделей аксесуара для голови: “великий” з п’ятьма підвісками в районі лоба або “малої” – з однією центральною з великим діамантом

Як можна переконатися, ім’я Кейт Мосс внесено в назву колекції не заради маркетингового ефекту. Вона зробила значний внесок у дизайнерську основу лінійок Messika by Kate Moss “High Jewelry Couture”. Співпраця Кейт і Валері Мессіка вийшла напрочуд успішною. Хоча точки зору цих видатних жінок на ювелірне мистецтво навряд чи можна назвати однаковими.

Стиль Messika – свобода та сміливість

У ювелірній творчості засновниці бренду Валері Мессіка знайшли відображення її найкращі риси. До них можна сміливо віднести оптимізм, яскраву індивідуальність та прагнення жити по-повній. Провідний дизайнер Messika не боїться виходити за звичні рамки ювелірних канонів. Вона створює свіжий, чуттєвий, простий та водночас елегантний образ. А завдяки філігранній майстерності своїх колег – спеціалістів компанії Messika – ювелірні прикраси цього бренду стають справжніми коштовностями.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...