Німецькі годинники A.Lange&Sohne

Заснована в 1845 році Фердинандом Адольфом Ланге в німецькому містечку Гласхютте, компанія A.Lange&Söhne виробляла високоякісні кишенькові годинники, найкращі з яких маркувалися "1A". Наступні покоління сім'ї розвивали бренд. Під час Другої світової війни портфоліо марки поповнив великий наручний годинник для німецьких льотчиків. Вальтер Ланге, тодішній керівник компанії та правнук засновника, після закінчення війни був змушений збігти до Західної Німеччини після того, як Радянський Союз експропріював підприємство та зруйнував його залишки. Тому компанія була відроджена у 1990 році після воз'єднання Німеччини, та з 2000 року входить до групи Richemont. З того часу A. Lange & Söhne виробляє одні з найцікавіших годинників на часовому ринку.

Елітний годинник A. Lange & Söhne

Годинники A.Lange&Söhne відомі своїм дизайном і оздобленням та по праву відносяться до класу елітних годинникових марок. Бренд виробляє пружини балансу власними силами, що робить його одним із найдосконаліших виробників годинників у світі. Серед відомих моделей - годинник Zeitwerk зі стрибаючим цифровим дисплеєм, що вийшов в 2009 році. За ними було безліч варіацій годинникових механізмів з боєм – годинним і четвертним, хвилинний репетиром та десятихвилинним боєм.

Хронограф A.Lange&Söhne Double Split, представлений у 2004 році, був не тільки механічним дивом, а й, можливо, мав найкрасивіший механізм, який коли-небудь прикрашав годинник. Глибина, складність та оздоблення важелів, мостів, коліс, кулачків та інших елементів не мають собі рівних. Завдяки двом стрілкам зворотного ходу rattrapante, вперше у світі, Double Split зміг одночасно робити два відліки часу з різницею до 30 хвилин (кожна центральна секундна стрілка має свою власну хвилинну стрілку).

У 2018 році годинник Triple Split Chronograph став першим хронографом, який міг проводити відлік двох одночасних подій протягом дванадцяти годин з точністю до однієї шостої секунди. Triple Split немає рівних серед хронографів. A. Lange & Söhne – одна з тих рідкісних вартових марок, які досягли вершини майстерності та складності. Інші знакові моделі: Datograph Perpetual Tourbillon, Richard Lange Jumping Seconds та Lange 1 Tourbillon.