Autore

Прикраси Autore - перлини Південних морів

Ювелірний будинок Autore був створений у 2005 році в Австралії королем світових перлів італійцем Розаріо Ауторе. Імперія Autore мала австралійські перлинні ферми, які вирощували понад 300 тисяч перлин на рік. Найкращі з найкращих перлин з 2005 року ніколи не продавалися на міжнародних ринках, а залишалися в компанії для використання у власних прикрасах Autore.

Зараз Autore – законодавець у галузі перлинних прикрас. В прикрасах Autore, поряд з дорогоцінним камінням та металами завжди використовуються перли. І у світі є мало ювелірів, які можуть зрівнятися з ювелірами бренду з майстерності представлення перлів та дизайну коштовностей з ним.

Кожна колекція прикрас Autore не схожа на попередню, при цьому чому б не була присвячена колекція: містам світу, природі, квітам, у кожній прикрасі відчувається подих Південних морів, виражений в чарівності перлів.

Прикраси Autore – це прикраси не для всіх. Це прикраси для жінок із вищого суспільства. Сережки, кулони, кольє та кільця Autore носять Селена Гомес, Сара Джессіка Паркер та Холлі Беррі. Прикраси Autore є улюбленими прикрасами Анджеліни Джолі.

Ювеліри бренду не намагаються зібрати в одній прикрасі однакові перлини. Навпаки, кожна перлина унікальна і подається в обрамленні діамантів та коштовностей, які є лише тлом для її представлення.