Breguet

Показано 1–12 із 55

Швейцарські годинники Breguet

Легендарні годинники Breguet. Брегет має величезну історію – цей годинник випускається вже близько 250 років. Годинники Breguet носили королі та королеви Європи, російські царі. Французький революціонер Марат, імператор Наполеон, а за ним і король Людовік XVIII були покровителями винахідника та засновника годинникової марки Авраама Луї Бреге.

За весь час існування мануфактури Breguet було зроблено та впроваджено тисячі винаходів, десятки з яких досі використовуються сучасними годинникарами. Навіть тільки два з них, автопідзавод, який присутній у більшості механізмів, і турбійон – вишуканий пристрій в ексклюзивному годиннику, заслуговують на те, щоб ім’я Бреге було вибите золотими літерами в історії годинникової справи.

Годинник Breguet сьогодні

Швейцарський годинник Breguet завжди був ознакою респектабельності та успішності. А надійність, точність і довговічність механізмів Breguet були і залишаються еталоном у справі.

Сучасні колекції годинників Breguet Classique і Breguet Classique Complications включають годинники класичного дизайну – круглий корпус, зовнішня простота і елегантність,  за якими приховані бездоганні годинникові механізми.

Колекція Breguet Heritage (спадщина) практично продовжують класичні колекції Бреге, але при цьому виконані у витягнутому корпусі “бочка”. Цей годинник призначений для представників вищого суспільства: політичної, ділової та культурної еліти.

Колекція Breguet Marine – це сучасне представлення серії годинників, які Авраам Бреге постачав французькому Королівському флоту. Годинник Marine призначений для спортивних людей, які ведуть активний спосіб життя. Вони мають високий рівень захищеності та ергономічний дизайн.

Колекція Breguet Type XXI  –  спадкоємець авіаторського годинника, який годинникова мануфактура Брегет створила у 1950-х роках для ВПС Франції. Ці годинники мають високу ступінь захищеності і величезний запас ходу, і стали, як і майже всі годинники Breguet, культовими серед справжніх годинникових цінителів.