Breitling banner

Показано 1–12 із 65

Годинник Breitling – годинник старовинного швейцарського годинникового будинку Брайтлінг, який веде свою історію з 1884 року. З самого початку існування годинники Breitling завоювали популярність завдяки точності своїх механізмів: хронографи та секундоміри цієї годинникової марки користувалися популярністю в спортивному суспільстві, так і серед лікарів, оскільки були виключно зручні для вимірювання пульсу у пацієнтів.

Годинники Брайтлінг завжди славилися своїми інноваціями. Ще на початку XX століття механічний годинник Breitling мав запас ходу в 8 днів! Астронавт Скотт Карпентер, який полетів у космос у 1962 році, мав на руці годинник Breitling Navtimer, обладнаний 24 годинним циферблатом (оскільки в космосі неможливо розрізнити день і ніч). Для Шона Коннорі (агент 007) у фільмі “Кульова блискавка” була виготовлена ​​спеціальна версія годинника Breitling Top Time з діючим лічильником Гейгера. У 1985 році була представлена значно випереджаюча час і технології лінійка годинників Breitling Aerospace з двома РК-дисплеями. А в 2015 році годинник Breitling Exospace B55 вже мав можливість поєднання та взаємодії зі смартфоном.

Компанія CrystalGroup є офіційним представником часового будинку Breitling і в нашому каталозі Ви можете підібрати, замовити або купити цікаву для Вас модель годинника Брайтлінг.