Ювелірні прикраси Carrera Y Carrera давно відомі поціновувачам коштовностей. Розкішний дизайн Carrera Y Carrera легко впізнається. У виробах часто використовуються мініатюрні скульптури, що стало візитівкою бренду. Крім того, фахівці застосовують поєднання різних текстур золота – матову та блискучу поверхню, що робить коштовності виразнішими.

Оригінальні прикраси від Carrera Y Carrera створюються у найвідомішій у світі іспанській ювелірній компанії. Вона веде свою історію з 1885 року. Як офіційний постачальник іспанського королівського будинку, компанія Carrera Y Carrera популярна у знаменитостей зі світовим ім’ям.

Ювелірів Carrera Y Carrera надихають краса природи та гармонія кохання. У тематичних колекціях прикрас бренду обігруються рослинні мотиви та образи тварин, легендарна лінійка Las Manos віддає данину красі жіночих рук, а знаменита Eden, яка оспівує чуттєвість Адама та Єви, заслужила слогана «Кохання, втілена в золоті».

Прикраси Carrera Y Carrera завжди актуальні та оригінальні. Дизайнери вловлюють вимоги моди, зберігаючи вірність високим ювелірним традиціям. Аксесуари Carrera Y Carrera вирізняються бездоганною якістю, вони є знаком вишуканого смаку.