Відображаються усі з 3 результатів

Годинник Christiaan Van Der Klaauw – елітні годинники голландського годинникового бренду. Початок торгової марки було покладено в 1974 році, коли Крістіан ван дер Клааув відкрив власну справу і представив свій перший годинник з астрономічними ускладненнями. У 1989 годинникар отримав почесне членство в Швейцарській Академії годинникового мистецтва незалежних винахідників (AHCI), до якої входять такі великі майстри годинникового мистецтва, як Джордж Деніелс, Франсуа-Поль Журн і Франк Мюллер. У 1992 році в Базелі, Швейцарія він отримав нагороду за найінноваційніший дизайн механізму для годинників Pendule Variable.

Годинник CVDK Satellite du Monde з астрономічними складностями через два роки став першим наручним годинником марки. Годинник показував час, день тижня і дату, а також фазу місяця, індикатор дня і ночі та місце на землі, де зараз опівдні в той час, коли ви дивитеся на годинник. Навіть сьогодні цей годинник  залишається дивовижним і елегантним годинником. У 1999 році Christiaan Van Der Klaauw представив шедевр CVDK Planetarium, обладнаний найменшим механічним планетарієм у світі. Виробництво наручного годинника стало початком нового етапу в житті найбільшого виробника годинників в Нідерландах.

У 2009 році почалася нова ера в історії марки. Ван дер Клааува змінив голландський дизайнер Даніель Рейнтьес. Рейнтьєс знав Крістіана багато років, відколи той виробляв годинник для його власного дизайнерського лейбла Dark Rush. Він дуже добре ладнав із годинникарем, якого дуже поважав. Нейнтьєс залучив до проекту Моріса Допперта і Марію Рейнтьєс ван Лаар як співзасновників і почав репозиціонування бренду. Нові директори вирішили зосередитися виключно на астрономічному годиннику. До назви бренду було додано словосполучення «астрономічний годинник» та додано моделі з новими красивими астрономічними ускладненнями. Цей новий напрямок був одразу відзначений нагородою «Годинник року» у 2011 році та престижною премією «Європейський годинник року» у 2012, 2014 та 2016 роках.