Прикраси Clan de Vega спочатку створювалися для персонажів історичних фільмів у 40-х роках ХХ століття. Майстерня кіностудії «Чінечитта» розробляла та втілювала коштовності для героїв кінострічок. Тоді був у моді стиль неореалізму. Любов глядачів до кіно викликала зростання популярності ювелірних виробів Clan de Vega серед італійської знаті.

Пізніше на базі цієї майстерні було створено власне компанію Clan de Vega. Її відродження після деякого затишшя, спричиненого світовою економічною кризою 70-х, пов'язане з дизайнером Джованні Сфорца. В результаті його діяльності зараз бренд Clan de Vega - це успішна ювелірна компанія закритого типу. Прикраси Clan de Vega, що створюються у 21-му столітті – це органічний сплав історичних традицій та сучасних ювелірних технік.

Оскільки цей бренд не створює масових лінійок товарів, а орієнтується на оригінальні ексклюзивні ювелірні вироби, дорогоцінні камені дуже ретельно відбираються та філігранно обробляються. Для кожного аксесуара дизайнери Clan de Vega шукають найбільш ефектне поєднання відтінків мінералів та їх форм, щоб прикраса була гідною найвибагливішої власниці або власника.