Відображаються усі з 3 результатів

Годинник Corum – годинник швейцарської годинної компанії, що базується в Ла-Шо-де-Фон, кантон Невшатель, Швейцарія. Заснована в 1955 році, компанія виробляє високоякісні та дорогі годинники, багато з яких мають обмежений тираж.

Еталонною серією годинників Corum є серія Admiral's Cup. Марка належить гонконзькій компанії Citychamp Watch & Jewellery Group Limited та швейцарській годинниковій компанії Eterna. Corum також була виробником годинника World Series of Poker, який ішов у комплекті з браслетом World Series of Poker у 2007 році, і стала виробником самих браслетів у 2007 році.

Corum набула популярності, коли вона представила годинник, зроблений із золотої монети номіналом у 20 доларів, який миттєво став бестселером. Компанія виробляє годинника-монету вже протягом п'ятдесяти років, оснащуючи їх автоматичним, ручним заводом або кварцовим механізмом. Доступні моделі "номіналом" у 20 доларів ("Подвійний орел"), а також 10 або 5 доларів ("Свобода") на циферблаті. Випускаються варіанти з діамантовим безелем.

Колекція годинників Corum Golden Bridge є унікальною у світі годинникового мистецтва. Чотири сапфірові сторони забезпечують безперешкодний огляд лінійного механізму з хитромудрими деталями, який здається ширяючим у повітрі, що утримується тільки золотим мостом, на честь якого і названий годинник. Доступні моделі із 18-каратного золота або платини.