Годинник De Bethune - швейцарська естетика та досконалість

De Bethune – незалежний бренд, чиї потужності розташовані в Л'Оберсоні, на гірських пасовищах Юра кантона Во, Швейцарія. Близько 30 співробітників, включаючи годинникових майстрів, інженерів, дизайнерів-розробників, інженерів-мікромеханіків, полірувальників та декораторів, займаються дослідженнями та розробками технічних та естетичних інновацій у дусі великих майстрів годинної справи 18 століття.

Турбійони, вічні календарі, хронометри, хронометри, сферичні індикатори фаз місяця, мости, колеса, важелі-паллети, балансірні колеса, шестерні, пружини та гвинти балансу, а також корпуси, циферблати, плаваючі вушки та стрілки – всі ці компоненти розроблені індивідуально та створені з ретельною увагою до найдрібніших деталей, включаючи традиційне гравіювання Côtes De Bethune та Microlight.

Бренд проектує, розробляє і виробляє усі свої годинники на власній мануфактурі. З моменту свого заснування De Bethune розробила щонайменше 29 калібрів, зареєструвала велику кількість патентів, а також виробила 150 унікальних екземплярів годинників.

Годинники De Bethune отримали та отримують найвищі нагороди, що присуджуються годинниковими експертами, у тому числі «Золоту стрілку» Гран-прі Женевського годинникового мистецтва як кращий годинник року.