Відображаються усі з 5 результатів

Годинник F.P.Journe — сучасний швейцарський бренд, створений  вундеркіндом годинникової справи Франсуа-Полем Журном.

Знакова відмінність годинників F.P.Journe від інших швейцарських марок — девіз “Invenit et Fecit”, що латинською означає «Він винайшов і зробив». Так на зорі виробництва годинників в XVII столітті позначали свої вироби швейцарські годинникарі, які виготовляли свій годинники повністю самостійно до останнього гвинтика. F.P.Journe також має майже повністю замкнутий власний цикл виробництва. У сторонніх виробників замовляються лише спіралі, пружини та рубіни.

Особливості годинника Ф.П. Журн

F.P. Journe – дуже молода годинникова марка і за масштабами виробництва, а також широкої популярності, поступається багатьом визнаним старовинним годинниковим брендам. Однак, незважаючи на те, що кількість вироблених на рік годинників не перевищує 800 штук, вироби F.P.Journe мають стійких шанувальників, які цінують особливості цієї годинникової марки:

  • лаконічність та елегантність циферблату. Він продуманий таким чином, щоб для отримання інформації було достатньо одного погляду. Годинник Журн не сплутаєш ні з якими іншими.
  • корпуси із золота та срібла. Тільки деякі моделі з боєм мають корпус з нержавіючої сталі і тільки з тієї причини, що сталь краще проводить звук.
  • технічна досконалість. Кожен екземпляр збирається вручну одним майстром.

Багато моделей виготовляються тільки на замовлення, і купити годинник F.P.Journe часто буває зовсім непросто.