Giorgio Visconti banner

Бренд Giorgio Visconti – дітище талановитого майстра, італійця Джорджіо Вісконті, який здобув освіту у столиці Франції. Компанія заснована у 1946 році і досі розташована у Валенці – північному центрі ювелірного мистецтва Італії.

У XXI столітті торгова марка Giorgio Visconti є не просто міжнародним брендом, а еталоном італійської ювелірної промисловості.

Щодня Giorgio Visconti представляє публіці кілька колекцій вишуканих ювелірних виробів. Відмінні характеристики торгової марки – відданість певному стилю, що легко впізнається. В аксесуарах від Джорджіо Вісконті поєднуються класичні риси та сміливе дотримання сучасних трендів. Прикраси виглядають напрочуд вишукано, гармонійно і м'яко.

Чіткість ліній, використання чудових каменів та їх філігранна обробка, гра контрастів – особливо чорного та білого кольору – характерні риси вишуканих прикрас від Джорджіо Вісконті.

Дизайнери Ювелірного будинку дотримуються думки, що вечірні та денні аксесуари мають кардинально відрізнятися. Прикраси Giorgio Visconti для урочистих заходів – це досить великі предмети, розкішні та яскраві. Денні прикраси Джорджіо Вісконті відрізняються елегантністю та стриманою вишуканістю.

Ексклюзивність, чудовий дизайн, бездоганна якість, увага до деталей – ось основи популярності Giorgio Visconti у досвідчених цінительок ювелірних прикрас у всьому світі.