Відображаються усі з 2 результатів

Годинники Glycine – швейцарські годинники люкс-класу, що мають багату історію. Створена в 1914 році в Б’єнні, Швейцарія, талановитим годинником Юджином Мейланом, компанія Glycine почала саме з виготовлення мініатюрних дамських годинників корпусах з дорогоцінних металів і прикрашених дорогоцінним камінням. Однак практично відразу почався і випуск чоловічих годинників. Однією з перших компанія розпочала випуск механічного годинника з автопідзаводом. Це сталося 1931 року.

Годинники Glycine випускаються лімітованими серіями, багато з яких стали культовими і високо цінуються колекціонерами годинникового мистецтва. Під час Другої Світової Війни Glycine випускає дві з таких, тепер уже культових, лінійок годинників Glycine KMU 48 та Glycine Incursore, які відрізнялися підвищеною міцністю та водонепроникністю. Цей годинник поставлявся до підрозділів бойових плавців Італії. У 1953 році під час бурхливого розвитку цивільної авіації та міжнародних та міжконтинентальних перельотів вперше був представлений годинник ще однієї культової лінійки Glycine Airman, що мав функцію показу часу в декількох часових поясах. Airman був розробленої спеціально для військових та цивільних льотчиків.

Зараз годинники Glycine – це розкішні годинники лімітованих серій, які, як правило, випускаються у великих корпусах. Завдяки неперевершеній надійності та винятковій точності, годинники Glycine користуються великою популярністю серед мандрівників, дайверів, спортсменів та льотчиків.