Відображаються усі з 2 результатів

Швейцарський годинник Greubel Forsey - новий сучасний бренд високотехнологічних, точних, надійних і коштовних годинників. Greubel Forsey спеціалізується на складних та високоякісних годинниках і базується в Ла-Шо-де-Фон, Швейцарія. Greubel Forsey виробляє годинники з кількома турбійонами та похилими колесами балансу з метою підвищення точності хронометражу.

Роберт Гребель і Стівен Форсі запустили Greubel Forsey у 2004 році на виставці BaselWorld, представивши свій Double Tourbillon 30° (DT30). Обидва чоловіки працювали разом із 1992 року у компанії Renaud & Papi, займаючись розробкою складних годинникових механізмів. З 1999 року Гребель і Форсі почали працювати незалежно, а 2001 року заснували Complitime SA, компанію, що спеціалізується на створенні складних механізмів для швейцарських брендів високого класу.

У 2006 році компанія створила модель Opus 6 спільно з американським ювелірним будинком Harry Winston. Також у 2006 році міноритарний пакет акцій бренду Greubel Forsey придбала група компаній Richemont. Марка винайшла і представила серію годинників з турбійоном, у тому числі: Double Tourbillon 30 ° (DT30 °), Quadruple Tourbillon Différentiel, Tourbillon 24 Secondes Incliné і GMT. На виставці SIHH 2012 Greubel Forsey представила свою першу модель без турбійону – Double Balancier 35 °.

Greubel Forsey спеціалізується на розробці та виробництві високоякісних годинників, які зазвичай, але не обов'язково, засновані на спуску з турбійоном і відомі своїм високим рівнем ручного оздоблення. Компанія виробляє близько 100 годинників на рік.

Модель Double Tourbillon 30° Technique отримала в 2009 році приз за найкраще велике ускладнення на Гран-прі годинникового мистецтва Женеви. У 2012 годині Invention Piece 2 були удостоєні нагороди за найкращий складний годинник. На Гран-прі 2015 року марка отримала премію «Золота стрілка» за годинник Tourbillon 24 Secondes Vision із білого золота. Модель Hand Made 1 була удостоєна призу за найкращий складний чоловічий годинник на Гран-прі 2020 року.