Годинники Moser & Cie

Moser & Cie є товарним знаком Moser Schaffhausen AG, швейцарського виробника годинників класу люкс. Компанія H. Moser & Cie. була заснована швейцарським годинникарем Генріхом Мозером у Санкт-Петербурзі, Росія, в 1828 році. Після смерті Мозера у 1874 році марка була продана, а її фабрика в Росії була експропрійована більшовицькою владою у 1918 році. За оцінками, за своє життя Мозер зробив близько 500 000 годинників. Ці годинники випускалися від базових трьох-стрілочників до годинників з великими ускладненнями.

У 1953 році H. Moser & Cie. продовжила свою діяльність у Ле-Локлі, Швейцарія, де змістила акцент з кишенькових годинників на наручні. Під час кварцової кризи H. Moser & Cie. стала частиною Dixi Mechanique Group, і на якийсь час бренд скасували. У 2002 році доктором Юргеном Ланге і правнуком Генріха Мозера Роджером Ніколасом Балсігером було засновано компанію Moser Schaffhausen AG, а в 2005 році було офіційно відновлено бренд H. Moser & Cie.

В даний час ця майже двохсотрічна марка є однією з небагатьох нині незалежних годинників компаній під сімейним управлінням. Завдяки повністю інтегрованому виробництву H. Moser & Cie. гарантує високу якість всіх своїх годинників ручної роботи.