Годинник HW (Harry Winston)

Годинник Harry Winston - це годинник від американської компанії, яка спеціалізується на випуску ювелірних та дорогоцінних виробів для вищого суспільства. З моменту заснування талановитим ювеліром Гаррі Вінстоном у 1932 році компанія займалася лише випуском дорогоцінних прикрас. Однак з 1989 року, коли з'явилася перша лінійка годинників Harry Winston, годинник HW став одним з важливих елементів прикрас, якими займається бренд. Підхід Harry Winston до годинників наступний:  годинник - це в першу чергу дорогоцінна прикраса.

Тому, найчастіше, таке ж відношення до годинників Harry Winston і у їхніх власників: годинник HW бережно зберігається в домашніх і банківських сейфах і одягається тільки у виняткових випадках з приводу будь-яких урочистостей.

Знакові колекції годинників HW (Harry Winston)

Годинник HW Ocean - колекція годинників з корпусами із золота та ремінцями із крокодилової шкіри. Колекція включає дайверський годинник і екземпляри з турбійоном, а також з функцією подвійного часу, ретроградними індикаторами, GSM і індикацією фаз місяця.

Годинник HW Ocean Diver – лімітована колекція динамічних хронографів із заліуму з водонепроникністю до 200 метрів, випущена в рамках попередньої лінійки HW Ocean. Стрілки з люмінесцентним покриттям та циферблати з відмінною читальністю – відмінна особливість цієї колекції.

Годинник HW Project Z - колекція з корпусами із високотехнологічного матеріалу заліуму – сплаву алюмінію та цирконію. Цей надлегкий і суперміцний сплав є гіпоалергенним, тобто не схильним до корозії.

Годинник HW Jewels That Tell Time - колекція, інкрустована білими діамантами.

Годинник HW Opus – колекція найтехнічніших складних виробів, творів годинникового мистецтва. Це дуже незвичайні годинники. Біле золото, круглі та прямокутні корпуси зі зміщеними циферблатами та лінійною індикацією.