Компанія Hublot була заснована у 1980 році, і швидко завоювала авторитет та вплив у галузі завдяки запровадженню безпрецедентних технологій дизайну, а також використанню революційних матеріалів.

Італійський годинникар Карло Крокко успадкував бізнес, що спеціалізується на виробництві годинника Breil, але в 1976 році він пішов наперекір сімейним традиціям і приступив до реалізації власного бачення годинника, несхожого на те, що його сім'я робила раніше. У 1980 році Крокко зареєстрував марку MDM Geneve і представив годинник Hublot на виставці Baselworld.

Ремінець цього годинника був зроблений із спеціально розробленого легкого та міцного каучуку. Цей ремінець Крокко одягнув на золотий годинник у корпусі, що віддалено нагадує ілюмінатор (фр. hublot). В результаті вийшов елегантний аксесуар зі спортивним акцентом, що ідеально підходить для повсякденного носіння. Годинник Крокко спричинив фурор.

Число поціновувачів марки поступово зростало, на початку 1990-х Hublot набули популярності серед європейських аристократів і знаменитостей, включаючи короля Іспанії Хуана Карлоса, принца Монако Альберта, Джорджіо Армані та Елтона Джона.

Годинник Hublot сьогодні

У 2004 році генеральним директором Hublot став Жан-Клад Бівер - справжня легенда годинникової галузі, що підняв на ноги такі марки як Blancpain та Omega. Він здійснив перезавантаження Hublot, представивши на Базельській виставці 2005 року нині культовий  хронограф Big Bang.

Годинник наробив шуму – для багатьох він був ковтком свіжого повітря серед великої кількості годинників у традиційному дизайні. Модель стала хітом продажів, здобула кілька нагород, у тому числі престижну премію за дизайн на Гран-прі Женевського вартового мистецтва.

Компанія Hublot закріпилася як визнаний гравець у годинниковій індустрії, який не звертає уваги на умовності та галузеві норми. Чотирьма основними лінійками марки є Big Bang, Classic Fusion, Spirit of Big Bang та новаторська серія MP. Hublot відомі застосуванням інноваційних матеріалів, нестандартними кольоровими та дизайнерськими рішеннями. Марка також створює незвичайний годинник лімітованих серій, на які полюють колекціонери по всьому світу.