IWC banner

Показано 1–12 із 36

Годинник IWC Schaffhausen

Це знаменитий годинник швейцарського бренду International Watch Company. IWC Schaffhausen була створена 1868 року в швейцарському місті Шаффхаузен американцем Флорентіно Джонсом спеціально для виробництва та експорту швейцарських годинників на американський ринок.

За півтора століття існування IWC пройшов довгий шлях, і з 2000 року входить до групи компаній з виробництва предметів розкоші Richmond і з цього часу годинник IWC орієнтований саме на сегмент споживачів з високими вимогами не лише до якості та надійності, а й до статусності хронометрів.

Колекції годинників IWC Schaffhausen

Годинники IWC Portugieser – знакове, вже досить давно існуюче сімейство годинників бренду (з 1939 року), що постійно отримує все  більше складних, але надійних механізмів високого годинникового мистецтва . Основна відмінність – масивний корпус з дуже елегантним і візуально легким та витонченим циферблатом з арабськими цифрами.

Годинники IWC Portofino – колекція годинників з лаконічним і дуже класичним циферблатом з римськими цифрами. На відміну від попередньої колекції, користується попитом не тільки у чоловіків, а й у жінок. Випускається з 1989 року і до теперішнього часу.

Годинник Pilot’s Watches – колекція авіаторських годинників, яка випускається вже близько 90 років, з середини 1930-х років. Основні відмінності: візуально велика заводна головка, зроблена так спеціально для того, щоб її зручно було захоплювати пальцями в льотних рукавичках, антимагнітні і антивандальні властивості, а також надійна робота в широкому діапазоні температур (від -40 до +40 градусів Цельсія).

Годинник IWC Da Vinci – унікальні інновації та технічна досконалість поряд з неперевершеною елегантністю стали запорукою успішності цієї колекції, яка випускається з 1985 року.

Годинник IWC Ingenier – слово Ingenier  у перекладі з норвезького означає “інженер”. Це поняття повністю описує особливості годинника з цієї серії, яка вперше з’явилася в 1955 році: точність, надійність, лаконічність, високі вимоги до захищеності та впровадження інженерних інновацій у години цієї колекції.

Годинник IWC Aquatimer – колекція годинників для дайверів, історія випуску якої налічує вже понад 50 років. Окрім чудової водонепроникності годинник цієї серії має швидку та надійну систему заміни ремінця. Таким чином, це робить можливість легкої зміни сталевого браслета, наприклад на каучуковий і навпаки перед або після занурення.