Відображаються усі з 2 результатів

Годинник Laurent Ferrier – елітна швейцарська марка годинників, заснована в 2009 році і названа на честь свого засновника Лорана Ферр’є. Годинник Laurent Ferrier – це розкішний годинник, який виготовляється невеликими обмеженими серіями. Штаб-квартира компанії знаходиться в План-ле-Уат у кантоні Женева, Швейцарія.

Засновник бренду Лоран Ферр’є народився 1946 року в сім’ї годинникарів. Перші кроки у високому годинниковому мистецтві Лоран зробив під керівництвом батька. Здобувши освіту в школі для годинникарів, він приєднався до компанії Patek Philippe. Там він працював над прототипом культової моделі Nautilus разом із Джеральдом Джентом.

Лоран Ферр’є також був напівпрофесійним автогонщиком, який пілотував боліди Lotus 18, Porsche 934, Porsche 935 та BMW M1. У 1979 року він фінішував третім у гонці Ле-Мане, після Пола Ньюмана. У ті роки він познайомився і потоваришував із Франсуа Серваненом, який пізніше став його партнером у справі. Протягом наступних 30 років він працював у Patek Philippe і досяг посади технічного директора, перш ніж запустити свій однойменний бренд у 2010 році.

Ряд годинників марки були відзначені перемогами в різних номінаціях на Женевському годинниковому Гран-Прі: найкращий чоловічий годинник 2010 року за Galet Classic Tourbillon Double Spiral, приз “За годинникове відкриття 2015 року”, який завоювала модель годинника Laurent Ferrier Galet Square та перше місце в номінації “Найкращій складний чоловічий годинник 2018 року” за годинник Galet Annual Calendar School Piece.