Годинники Longines

Показано 1–12 із 70

Годинник Longines – це годинник від швейцарського бренду з більш ніж 180-річною історією, багатою на досягнення та рекорди у годинниковій справі. Досить  згадати, що годинник Longines був офіційним хронометром на всіх значних світових спортивних змаганнях, а масовий перехід з кишенькових на наручний годинник компанія Longines провела ще 1905 року, навіщо потрібно було повністю змінити процес виробництва. Варто зауважити, що масове виробництво кишенькових  годинників іншими годинниковими брендами тривало аж до середини XX століття.

Годинник Longines – це вишуканий стиль, елегантність і приголомшлива надійність.

Основні колекції Longines:

Колекція годинників Elegance:

Годинники Longines DolceVita – :Витончений і стильний жіночий годинник для тих, хто любить життя і вміє насолоджуватися красивими речами.

Годинники Longines PrimaLuna – жіноча колекція годинників: данина жіночності, таємничості та чарівності.

Годинники Longines Symphonette – жіноча колекція. Мініатюрний годинник з оригінальним, прикрашеним діамантами, корпусом у формі еліпса з тонким витонченим ремінцем. Симфонія ідеальної гармонії.

Годинники La Grande Classique de Longines. Колекція годинників з традиційним класичним дизайном Longines.

Годинники Longines Presence – колекція тих самих годинників Longines зі шкіряним ремінцем, які прославилися завдяки витонченості та мінімалізму, що стало свого часу ознакою статусності їхніх господарів.

Годинники Longines Flagship -. Колекція годинників Longines, основними особливостями якої є золото, коштовне каміння та швейцарська точність та надійність.

Годинники Longines Lyre – Колекція годинників, присвячена граціозності такого музичного інструменту як ліра.

Годинники Longines Agassiz – ювілейна колекція годинників Лонжин, випущена до 150-річчя бренду. Корпус годинника виконаний із золота. Колекція розрахована як на жіночу, так і чоловічу аудиторію.

Колекція Longines Watcmaking tradition:

The Longines Master Collection – базова колекція годинників Лонжин у сталевому корпусі з ремінцем зі шкіри алігатора. Годинник з колекції має обов’язкову функцію підзаводу.

Longines Record – традиційна колекція годинників Longines у сталевому корпусі, обладнана однокристальною кремнієвою пружиною.

Longines Conquest Classic – класична спортивна колекція годинників Лонжин.

Longines Elegant Collection – витончена і стильна колекція елегантних годинників Longines з рожевого золота з діамантами.

Longines evidenza – класична колекція на основі модельного ряду 1925 року випуску. Корпус годинника – металевий бочкоподібний з браслетом з нержавіючої сталі або ремінцем зі шкіри алігатора.

Longines Saint-Imier Collection – годинники Лонжин Сент-Ім’є з механічними калібрами, присвячені першій фабриці Longines у м. Сент-Ім’є.

Колекція годинників Sport:

Longines Conquest  – спортивна колекція елегантних швейцарських годинників Longines у сталевому корпусі.

Longines Hydro Conquest – Годинник Longines Automatic у сталевому корпусі для дайвінгу, з рівнем водозахисту до 30 атмосфер.

Longines Heritage – переклад цього слова – “Спадщина”. Колекція Longines Heritage розроблена як данина поваги до першопрохідників та піонерів усього світу.