Показано 1–12 із 14

Заснована Максиміліаном Бюссером у 2005 році в Женеві, Швейцарія, компанія MB&F (Maximilian Büsser and Friends) є найнестандартнішою і найтворчішою маркою годинників класу люкс у світі. Годинники та механізми від MB&F, натхненні науковою фантастикою з елементами ретро-футуристичних автомобілів та амфібій, сповнені складної грайливої ​​вишуканості, що сколихнула годинну справу.

Годинники MB&F

Серія годинників MB&F Horological Machines поєднує наукову фантастику, фентезі та високе годинникове мистецтво, показуючи час так, як ніхто ніколи до цього.

У годиннику Horological Machine № 1 (HM1) 2007 року було встановлено перший у світі механізм з чотирма встановленими паралельно барабанами із заводними пружинами, а також перший механізм, що передає енергію в регулюючу систему одночасно через два джерела. Наступна модель MB&F HM2 була першим автоматичним механізмом з миттєвим переходом годинника, концентричними ретроградними хвилинами, ретроградною датою та дво-півкульовим індикатором фази місяця. Лінійка регулярно поповнюється новим складним, ефектним і химерним годинником, який випускається невеликими обмеженими серіями.

Серія годинників MB&F Legacy Machine має більш традиційні корпуси, але оснащена не менш інноваційними механізмами та циферблатами. Чарівне портфоліо та непередбачуваний дизайн MB&F – результат співпраці з незалежними фахівцями в галузі годинникової справи та дизайну, які працюють над нестандартними механізмами та корпусами.

Перша з моделей годинників Legacy Machine дебютувала в 2011 році. Ретрофутуристична колекція створювалася так, ніби більше століття тому MB&F уявляла собі, яким може бути годинник майбутнього. Модель Legacy Machine № 1 увійшла в історію як перша модель, яка отримала два призи в одному і тому ж році на Женевському годинниковому гран-прі в 2012 році («Вибір публіки» та «Кращий чоловічий годинник»). Великий 14-міліметровий «літаючий» баланс знаходиться спереду та по центру, підвішений двома мостами, а два додаткові циферблати відображають незалежні часові пояси.

Серія годинників MB&F Legacy Machine FlyingT зі сферичним кристалом, що здіймається над турбійоном і маленьким похилим циферблатом стали першими годинниками MB&F, розробленими спеціально для жінок.