Показано 1–12 із 373

Прикраси Messika – новий погляд на дорогоцінності з діамантами. Сережки, кольє, браслети, кільця Messika та інші аксесуари, прикрашені діамантами різних відтінків та огранювання – це прикраси не тільки для урочистостей, але й на кожен день. Француженка Валері Мессіка зруйнувала уявлення про ограновані алмази, як про камені для вечірніх церемоній та весільних заходів.

Гармонічність коштовностей Messika. У прикрас Messika дивовижно вдала посадка, вони не обмежують рухів і відчуваються для людини як друга шкіра. Вони виглядають так природньо, що видаються як органічна дорогоцінна частина тіла самої жінки. Такий ефект досягається завдяки інноваційним ювелірним технікам, розробленим у майстерні Messika.

Рухливе дорогоцінності Messika. Messika використовує рухливе каміння для інкрустації своїх аксесуарів. Діаманти, що ковзають у витонченій оправі із золота, сяють безліччю дорогоцінних іскор і притягують погляди оточуючих.

Багатошаровість  прикрас Messika – ще одна унікальна «фішка» цього бренду. Комплект аксесуарів з різних колекцій, використання кількох браслетів або каблучок Messika виглядає дуже гармонійно.