Відображаються усі з 3 результатів

Прикраси Mimi - пишноти Італії та магія Сходу

Перша колекція прикрас Mimi була представлена ​​в 2000 році італійським дизайнером Джованною Броджіан. Джованна була на той час вже відомим ювеліром та дизайнером - вона створила для відомого японського ювелірного будинку Mikimoto колекцію Milano, побудовану на концепції "перлини у русі" (pearls in motion).

Перша колекція прикрас Mimi також використовувала перли. Прикраси складалися з незвичайних комбінацій перлин і дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння: аквамарину, агату, кварцу, аметиста, гірського кришталю. Mimi у перекладі з китайської означає "краса". Ця назва була дана невипадково, колекція продавалася в ювелірних бутіках Мікімото, відкритих по всіх континентах світу, і прикраси якого асоціювалися у покупців саме з Японією та Китаєм. Прикраси Mimi мали надзвичайний успіх, і тепер бренд має також назву, що й перша колекція.

Зараз в прикрасах Mimi зовсім необов'язково, хоч і часто, використовуються перли, проте незвичайні поєднання - це відмінна риса ювелірних виробів цього ювелірного будинку.

Перли та діаманти, агат і димчастий кварц, аметист та нефрит із золотом або сріблом - кільця, сережки та кольє Mimi несуть у собі італійську середньовічну розкіш та чарівну магію Сходу.

Таке з'єднання стало можливим завдяки дизайнерському таланту ювелірів Mimi, які вміють створювати абсолютно гармонійні поєднання ніжних кольорів, що символізують витончену грацію Сходу і яскравих, відтінків, що показово демонструють пишноти італійських дожів.