Panerai watches banner

Показано один результат

Швейцарські годинники Panerai для справжніх чоловіків

Насправді годинники Panerai - це швейцарські годинники з італійським корінням. Дизайнерська майстерня компанії і зараз перебуває в Італії, а виробничі потужності – у Швейцарії. На цей час усі годинники Panerai мають власні годинникові механізми, проте так було не завжди.

Бренд Panerai починає свою історію з 1860 року, коли у Флоренції Джованні Панераї відкрив годинникову майстерню та школу для часових майстрів. З цього моменту і до 1993 року компанія Панераї випустила лише кілька тисяч хронометрів, оскільки була виключно вузькопрофільним італійським брендом, що спеціалізується на випуску оптичних приладів високої точності для ВМФ Італії, а також військових структур інших держав. Panerai належать патенти на два хімічні склади, що світяться: Radiomir (початок XX століття) і Luminor (1949 рік), які дозволили створити унікальні для свого часу хронометри для спецпідрозділів Італії.

Хронометри Panerai Radiomir мали великий (47мм) корпус з циферблатом, що дуже довгий час світився в темряві і на глибині. Такі годинники використовували бойові італійські плавці до, під час і після Другої Світової Війни. Годинник Panerai Luminor, перші екземпляри якого надійшли до військових підрозділів Італії в 1950 році, отримав крім циферблату, що світиться, годинниковий механізм Rolex з 8-денним ходом і унікальну конструкцію вологозахищеної заводної головки.

Всі розробки Panerai, в тому числі і годинники, до 1993 року були секретними, вироблялися поштучно, і саме тому за більш ніж 130 років було створено таку невелику кількість годинників.

З 1993 року бренд Panerai увійшов до групи "Richemont", що спеціалізується на предметах розкоші, і годинник Panerai нарешті потрапив у відкритий продаж і став доступним цінителям годинникового мистецтва. Однак і зараз годинники Panerai випускаються невеликими лімітованими серіями і знайти однакові екземпляри годинника вкрай складно.

Відомі серії годинників Panerai:

  • Годинник Panerai Radiomir
  • Годинник Panerai Luminor

Чи є жіночий годинник Panerai?

Годинник Panerai - це виключно чоловічий годинник спортивнго або мілітарі стилю. Жіночих лінійок годинників Panerai - немає.