Показано 1–12 із 56

Прикраси Roberto Coin – це витвори найвищого ювелірного мистецтва. Ювелірний будинок Roberto Coin з моменту свого заснування знаходиться у ювелірній столиці Італії – місті Віченці.

Венеціанський стиль Roberto Coin

Аксесуари Roberto Coin натхненні культурою та мистецтвом середньовічної Італії, але при цьому виглядають напрочуд сучасно. Ювеліри торгової марки Roberto Coin філігранно поєднують у своїх творах різьблені текстури золота, сплітають найтонше павутиння з цього металу, грають з формами та квітами дорогоцінного каміння.

Бризки світла діамантів Roberto Coin

Бренд Roberto Coin задав новий стандарт огранювання діамантів – Cento. У деяких прикрасах Roberto Coin використовує не класичне каміння з 57 фацетами, а гранювання за власною технологією в 100 граней. Завдяки цьому інноваційному прийому прикраси Roberto Coin сяють особливо виразно.

Колекції прикрас Roberto Coin

Кілька колекцій ювелірних виробів від Roberto Coin стали класикою.

Palazzo Ducale - колекція, в якій обігрується архітектура венеціанського Палацу Дожів. Прикрашені символічним чотирилисником прикраси Roberto Coin відсилають нас до різьбленого декору та позолоченої ліпнини пам'ятника італійської готики. Кільця, кольє, сережки із колекцій Palazzo Ducale від Roberto Coin неймовірно елегантні. Вони виглядають напрочуд легкими, незважаючи на значну вагу золота та каміння.

Princess Flower - колекція, що віддає данину неперевершеним майстрам, які прикрашали вбрання коронованих осіб. Різноманітні прикраси з цієї колекції підкреслюють жіночність, виглядають свіжо та оригінально.

Animalier - колекція витончених об'ємних прикрас, створена ювелірами Roberto Coin, що представляє граціозних і зворушливих і водночас символічних представників тваринного світу.