Часы Seiko

Відображаються усі з 4 результатів

Годинник Seiko - успішна вишуканість Японії

Seiko  - це перша годинникова мануфактура, яка випустила свій власний годинник на Японських островах у далекому 1892 році. Seiko - скорочене поєднання від японського "Seikosha" (Будинок вишуканої майстерності). У сучасній транскрипції "Сейко" співзвучно з японським поняттям "вишуканість" та "успіх".

Seiko здобула світову популярність у 1970-х роках, випустивши на ринок перший наручний кварцовий годинник SEIKO Quartz ASTRON, який зробив революцію на годинниковому ринку і зруйнував швейцарську монополію. Однак у цінителів годинникового мистецтва особливою любов'ю і популярністю користуються і механічні годинники і хронографи Seiko, багато з яких переживають багаторазовий перевипуск лімітованих серій.

Колекції годинників Seiko:

Годинники Seiko Sports - колекція механічних спортивних годинників з хронографом і автопідзаводом, яка почала випускатися ще в 1969 році, і була розроблена за мотивами Олімпійських ігор 1964 року в Токіо, де Seiko вперше стала офіційним хронометристом. Годинник Seiko Sports мав підвищену водостійкість і водонепроникність (до 70 м), а також довговічний браслет з нержавіючої сталі.

Годинник Seiko Astron - та сама знаменита колекція японських кварцових годинників, яка розірвала годинниковий ринок навпіл і збила швейцарські бренди з їх п'єдесталу. У 1969 році, коли годинник Seiko Astron був вперше представлений, він мав механізм Calibre 35A, який мав неперевершену для того часу точність, а саме +/- 5 секунд на місяць. Годинник міг працювати без заміни батарейки цілий рік, що на той момент було  недосяжно для механічних годинників!

Лінійка не стоїть на місці і зараз на початку XXI століття в колекції Seiko Astron є годинники на сонячних батареях з GPS та з точністю +/- 1 секунда в 100 000 років.

Годинник Seiko Kinetic - колекція годинників, побудованих на абсолютно новій, інноваційній технології Kinetic, суть якої полягає в тому, що механічні коливання від руху рук власника годинника перетворюються на електричну енергію, яка живить кварцовий механізм. Автокварц – це інша назва цієї технології. Такий годинник практично не вимагає заводу.

На даний час Seiko випускає годинники з механічними калібрами, сонячними, кварцовими, а також кінетичними.