Оберег Шамбала

Браслет Shamballa – дорогоцінний оберіг

Шамбала, за легендами та розповідями тибетських ченців, це загублена в горах Тибету міфічна держава, в якій зберігаються вкрай цінні знання для людства. Багато хто шукав до нього дорогу, але ніхто не знайшов. Однак ченці Тибету плели і плетуть зараз браслети-обереги з ремінців і мотузок вузликовим плетінням, кожен вузлик в якому має певне значення.

Браслет Шамбала – це амулет, який захищає свого господаря від недоброзичливців, косих поглядів, негативних емоцій. Це амулет, що наповнює життя здоров’ям, позитивною енергією, що дає силу та красу.

Браслети Shamballa з дорогоцінним камінням та перлами вперше з’явилися у 1994 році завдяки дизайнеру та засновнику однойменного бренду Марку Корнерупу. Він серйозно займався медитативними практиками та йогою і саме йому спала на думку ідея доповнити вузликовий талісман Шамбала коштовним камінням, золотом і бусинами. Причому ідея полягала не в масовому виробництві однотипних браслетів, а, навпаки, в унікальності та символічності кожного окремого екземпляра браслета.

З того часу браслети Shamballa завоювали величезну популярність у всьому світі. Це, мабуть, єдина така дорогоцінна прикраса, яка одночасно є і талісманом, і оберегом.

Браслет Shamballa носить і подружжя Бекхемов, і Демі Мур, і Мішель Обама, а також безліч інших знаменитостей.