Прикраси Tabbah

Ювелірні прикраси Tabbah – унікальні вироби близькосхідного ювелірного будинку Tabbah, який веде свою історію з 1862 року, коли гравер золотом та сріблом по шовку Джозеф Табба почав займатися виготовленням ювелірних прикрас у Бейруті (Ліван). Він переніс свою майстерність з гравіювання матриць на дорогоцінне каміння та метали. Більше 150 років ювеліри Табба виготовляли розкішні дорогоцінні прикраси індивідуально для близькосхідних шейхів та їхніх сімей, удосконалювали свою майстерність та технології обробки, передавали знання та навички з покоління в покоління.

Зараз Tabbah – міжнародно визнаний ювелірний бренд, відомий серед колекціонерів усього світу. Світову популярність бренд завоював у другій половині XX століття, коли деякі коштовності Tabbah почали з’являтися на міжнародних аукціонах “Кристіс” та “Сотбіс”, де їх виставляли члени близькосхідних королівських сімей, розпродуючи частину своїх колекцій.

Ювелірний будинок Tabbah є найвідомішим покупцем великих діамантів, серед яких “Блакитна лілія” (The Blue Lily), “Червоний хрест” (The Red Cross), “Джонкер” (The Jonker), “Ешберг” (The Ashberg) та “Світло світу” »(The Zale Light of Peace).

Чудовий дизайн, східна розкіш, багатовіковий досвід – це все ювелірні прикраси Tabbah.