Відображаються усі з 4 результатів

Компанія TAG Heuer була заснована в 1860 році Едуардом Хоером в Сент-Ім’ї, Швейцарія, під назвою Uhrenmanufaktur Heuer AG. Едуард запатентував свій перший хронограф в 1882 році, а в 1887 році  запатентував зубчасте колесо, що коливається, яке досі використовується в механічних хронографах У 1914 році компанія випустила свій перший наручний годинник-хронограф із заводною головкою в положенні «12 годин».  Син Хоера-старшого, Шарль-Огюст, в 1916 році представив перший секундомір з точністю до 1 /100 секунд – Mikrograph.

З самого початку бренд спеціалізувався на хронографах, заклавши основу для більш ніж сторічної історії авто- та спортивного хронометражу. У 1985 році холдингова компанія TAG Group придбала більшу частину компанії, що отримала назву «TAG Heuer». У 1999 році марка була придбана французьким конгломератом предметів розкоші LVMH, а ветеран галузі Жан-Клод Бівер був генеральним директором бренду протягом багатьох років.

Годинник TAG Heuer у наші дні

TAG Heuer Carrera – одна з найвідоміших колекцій годинників TAG Heuer, була запущена в 1963 році на честь гонок Carrera Panamericana Mexico. Розроблений Джеком Хоером, правнуком засновника компанії та автогонщиком, годинник Carrera був першим хронографом, створеним для автоспорту, це був суворий хронометричний інструмент для водіїв та ентузіастів автоспорту, який змінювався протягом наступних двадцяти років, отримуючи покращений дизайн, матеріали та механізми.

TAG Heuer Monaco – колекція годинників, вперше представлена ​​в 1969 році на честь Гран-прі Монако Формули-1. Це був перший хронограф з квадратним корпусом. колекції, так само як і попередня лінійка, спроектована Джеком Хоером, стали культовими в 1971 році після того, як актор Стів МакКуїн одягнув їх у фільмі «Ле-Ман». 1998 року Monaco повернулися обмеженою серією з логотипом Heuer, а в 2003 році – з новими механізмами та логотипом TAG Heuer. , отримали приз на Женевському годинниковому гран-прі у 2005 році.