Показано один результат

Годинники Ulysse Nardin - "морські" швейцарські годинники 

Годинниковий бренд Ulysse Nardin з'явився в 1846 році і в другій половині XIX століття здобув собі славу годинникової мануфактури, що виготовляє морські хронографи виняткової точності. У ті часи, коли маршрути кораблів прокладалися по зоряному небу і з використанням хронографів, від їх точності та надійності залежав не тільки час прибуття в порт призначення, а й взагалі життя екіпажу корабля. До кінця XIX століття Ulysse Nardin став постачальником морських хронографів для морських флотів більш як 50 країн світу.

Саме тоді як логотип був обраний якір і годинник Ulysse Nardin став "морським" швейцарським годинником, хоча сама Швейцарія знаходиться в горах Західної Європи і не має морських кордонів.

Сплинуло багато часу, але годинники Ulysse Nardin не втратили своєї слави надійних та точних годинників,  і зараз користуються величезною популярністю у цінителів годинникового мистецтва.

Три найпопулярніші серії годинників Ulysse Nardin:

  • Годинники Ulysse Nardin Marine - морська серія, що віддає данину історії компанії.
  • Годинники Ulysse Nardin Diver - водонепроникна серія для занурення. Навіть у "найпростіших" моделей глибина занурення становить 200 метрів. У серії Deep Diver – до 1000 метрів. Є жіночі моделі Lady Diver.
  • Годинники Ulysse Nardin Dual Time - лінійка годинників з двома часовими поясами. Це лінійка, яку в компанії відносять до серії "Functional" - високофункціональним надійним годинникам повсякденного носіння.