Ювелірні прикраси Victor Mayer – це чудові прикраси ручної роботи від однієї з небагатьох старовинних ювелірних європейських мануфактур – ювелірного будинку Victor Mayer. Створена в 1890 році в німецькому “місті золота” Пфорцхаймі ювелірна мануфактура і зараз, через 130 з лишком років виготовляє елітні ювелірні прикраси з використанням традиційних для XIX століття технологій гільошинування (глибокого візерунка на дорогоцінному металі). Технологія вогненної емалі дозволяє зберігати яскравість та насиченість емалі на прикрасах сторіччями.

Сережки, запонки, кільця, кулони та медальйони Victor Mayer не потребують особливої ​​реклами. Навіть зроблені 100 років тому ювелірні прикраси VM і зараз виглядають напрочуд вишукано.

Всі вироби винятково ручної роботи та виготовляються або в одиничному екземплярі або суворо обмеженими серіями. На кожному екземплярі вигравіровано номер та тираж виробу разом з тавром майстра «VM». Кожна окраса отримує фотосертифікат, а також документується в архіві компанії Victor Mayer.