Breguet представили годинник Classique 7145 «Рік Тигра»

На циферблаті годинника Breguet Classique 7145 завдяки поєднанню барельєфного гравіювання та гільйошування оживає величний тигр.

Годинник Breguet 7145 Classique Year of the Tiger
Годинник Breguet 7145 Classique Year of the Tiger

Швейцарська марка Breguet (Бреге/Брегет) відзначає наближення Року Тигра за китайським календарем випуском спеціальної серії із восьми екземплярів. На циферблаті ультратонкої моделі 7145 Classique зображений сам звір. Задум втілений у життя поєднанням ручного гравіювання та фірмового гільйошування.

Досвідченим граверам Breguet потрібен цілий тиждень, щоб вирізати та прикрасити тигра на золотому циферблаті. На першому етапі різцем окреслюються контури барельєфу. Для створення тривимірного різьблення зайвий матеріал відсікається від фону. Частини тигра та декор, створені за допомогою барельєфу, фарбуються гальванічною обробкою у чорний колір для підкреслення контурів та глибини гравюри. Реалістичне зображення голови та спини тигра контрастує з абстрактним геометричним виконанням кінцівок, хвоста та фону. Деякі з крихітних сегментів, прикрашених гільйоші, потім гравіюються вручну.

Мистецтво гільйошування чи художньої токарної обробки тісно асоціюється з Breguet. Майстерні компанії використовують 30 токарних верстатів для гільйошування. Це робить марку одним із найважливіших центрів художньої обробки у годинниковій індустрії.

Корпус із 18-каратного золота
Корпус із 18-каратного золота

На циферблаті біля позначки “7 годин” видно висічену вручну картуш із логотипом Breguet. Щоб не відволікати від зображення, роль годинникових маркерів виконують дрібні круглі золоті мітки. Корпус із 18-каратного рожевого золота має діаметр 40 мм. Обідок корпусу прикрашає канавка. Ремінець кріпиться на гвинтові штифти, а не на пружні шпильки. Годинник комплектується чорним ремінцем зі шкіри крокодила з класичною застібкою із рожевого золота. Запас ходу – 45 годин.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...