Чорний і білий керамічний Zenith Defy Classic Fusalp

Компанія Zenith спеціально до початку гірськолижного сезону презентувала модель годинника Defy Classic, випущену у співпраці з виробником гірськолижної екіпіровки Fusalp.

Дві версії годинника Zenith Defy Classic Fusalp
Дві версії годинника Zenith Defy Classic Fusalp

Для цієї капсульної колекції швейцарський годинниковий бренд Zenith і виробник зимово-лижного одягу і спорядження Fusalp обрали модель Defy Classic, яку “одягнули” в кераміку. Цей Defy з доволі сучасним дизайном має універсальний розмір 41 мм. Динамічний корпус — це багатошарові й контрастні лінії з піднятим круглим безелем, встановленим на злегка кутасту основу у формі тонно. Куполоподібне сапфірове скло має антиблікове покриття з обох боків, а годинник водостійкий до 100 м.

Defy Classic Fusalp також отримав новий ажурний циферблат, який дає змогу побачити архітектуру механізму. Його мотив поєднує в собі логотип Zenith у формі п’ятикутної зірки та мотив сніжинки, інтегрований в дизайн. На краю циферблата люмінесцентні грановані індекси встановлені на зовнішньому кільці шкали. Вони ширяють над циферблатом, додаючи відчуття глибини. Червоно-біло-синій триколор є ще однією асоціацією з Fusalp як один із постійних елементів дизайну бренду. Вікно дати розміщене на 6:00 і чудово вписується в хитромудрий дизайн – за циферблатом видно все скелетонізоване колесо дати.

Стильний сезонний аксесуар
Стильний сезонний аксесуар

Defy Classic Fusalp працює на автоматичному калібрі Elite 670 SK, який довгий час є основним елементом лінійки механізмів Zenith. Ця сучасна скелетонізована версія механізму має силіконове спускове колесо та важіль. З діаметром 25,60 мм, він працює на частоті 4 Гц і має 40-годинний запас ходу. Калібр Elite також видно через прозору задню кришку (прикрашену логотипом Fusalp і написом «один із 100» або «один із 300», залежно від версії). Він поставляється з зіркоподібним осцилюючим ротором з атласним покриттям, який чудово контрастує з темно-сірим механізмом.

Zenith Defy Classic Fusalp продається на гумовому ремінці відповідного кольору, ідеально вбудованому в корпус. Він має тканинну текстуру з концентричних прямокутників. Закріплюється складною пряжкою. Годинники випущено двома лімітованими тиражами: 100 штук із білої кераміки та 300 штук із чорної кераміки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...