Діамантовий браслет-годинник GRAFF з унікальним ефектом!

Натхненні вишуканою колекцією з 14 рідкісних жовтих діамантів Fancy Vivid Yellow Diamonds огранювання «кушон», команда дизайнерів GRAFF створила ескіз гуашів чудових дорогоцінних годинників, помістивши разючі діаманти в центр уваги.

За елегантним силуетом і чарівним насиченим жовтим відтінком годинника приховано дуже складний дизайн з квадратним циферблатом і діамантовим паве, майстерно вписаним у жовті діаманти.

Абсолютна точність и діамантовий артистизм

Жовті діаманти часто ограняють глибше, ніж білі, щоб підкреслити їхню глибину кольору. За допомогою 3D-сканування всіх каменів техніки-ювеліри змогли створити модель із золота точного розміру для кожного діаманта, що дозволило ідеально закріпити жовті діаманти і сформувати гіпнотичний колірний калейдоскоп.

Unique Piece Watch. Годинник з жовтими та білими діамантами (54,36 карата)
Unique Piece Watch. Годинник з жовтими та білими діамантами (54,36 карата)

Виготовлення годинника високого ювелірного мистецтва – це величезний і трудомісткий етап. Майстерність найдосвідченіших ювелірів компанії Graff була невід’ємною частиною його створення, від огранювання та полірування діамантів, до дизайну, монтажу, закріплення та остаточного полірування готового виробу. Цей новий шедевр, що є поєднанням перевіреної часом майстерності і передових технологій, продовжує традицію Graff зі створення найдорожчих жіночих годинників.

«У всьому, що ми робимо, нас надихають найрідкісніші та найдорожчі діаманти».

– LAURENCE GRAFF

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...