Діамантовий годинник-соняшник Harry Winston

У серії годинника Premier з’явилася модель з білого золота з культовим мотивом соняшника з колекції ювелірних прикрас Sunflower Harry Winston.

Harry Winston Premier Sunflower Automatic 36mm
Harry Winston Premier Sunflower Automatic 36mm

Ювелір, чиє ім’я стало загальновідомим, зустрічається рідше, ніж коштовності, з якими він працює. Проте Харрі Вінстон досягнув цього ще за життя. Він навіть отримав особливу згадку від Мерилін Монро у фільмі 1953 року “Джентльмени воліють білявок”. Його називали Королем діамантів. Спадщина Вінстона живе в одних з найчарівніших годинників з дорогоцінним камінням, які тільки можна купити.

Вперше в колекції Premier розкішні квіткові композиції випромінюються великою кількістю діамантів класичного огранювання на яскравому перламутровому фоні. Соняшник з’явився на архівних замальовках ювеліра ще у 1950-х роках. Подібно до того, як ці квіти повертаються обличчям до сонця, діаманти на корпусі та циферблаті Premier Sunflower Automatic розкривають своє сяйво, коли ніжаться у променях світла, як сонячного, так і штучного.

"<yoastmark

Кожна година позначається квіткою соняшника, а весь декор складається з 177 білих діамантів класичного огранювання та восьми червоних рубінів або синіх сапфірів, розсипаних по корпусу та перламутровому циферблату. Корпус діаметром 36 мм із білого золота з безелем, прикрашеним 57 діамантами круглого огранювання. Циферблат додатково прикрашений 12 перламутровими кабошонами.

Годинник Premier Sunflower Automatic оснащений калібром HW2008, швейцарським механізмом з автоматичним підзаводом. Запас ходу 72 години. Скелетонізований ротор із рожевого золота. Годинник комплектується з перлинно-червоним або синім ремінцем зі шкіри алігатора. Випуск кожної із двох варіацій обмежений тиражем 30 екземплярів.

https://www.youtube.com/watch?v=knLd8bfeWtI

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...