Годинник Bell & Ross BR 05 Horolum – лімітована модель із Super-LumiNova

Марка Bell & Ross поповнює серію годинника Horolum лімітованою моделлю BR05 з покриттям Super-LumiNova C5.

Годинник Bell & Ross BR 05 Horolum
Годинник Bell & Ross BR 05 Horolum

 

У 2017 році компанія Bell & Ross представила годинник BR 03-92 Horolum. Модель вийшла в культовому корпусі компанії “коло у квадраті” з кутовими гвинтами. Цифри та індекси були покриті люмінесцентним складом Super-LumiNova® – C5. Його інтенсивний зелений колір нагадує той, який використовується для освітлення злітно-посадкових смуг у нічний час. Колекція мала приголомшливий успіх.

Тепер лінійка Horolum поповнилася новою версією, на цей раз заснованою на колекції BR 05. Ця серія спортивних годинників для повсякденного носіння. Дизайнери модифікували корпус, заокругливши кути для більш елегантного та традиційного вигляду. Інтегрований браслет складає єдине ціле із корпусом.

Стрілки та годинні мітки BR 05 Horolum покриті Super-LumiNova® C5, найпотужнішим фотолюмінесцентним покриттям з існуючих. Він швидко накопичує світло і передає його у темряві з тривалою інтенсивністю, тим самим гарантуючи високий рівень люмінесценції та відмінну зчитуваність у нічний час. Його зелений колір, інтенсивний навіть вдень, вночі проявляється ще сильніше. Він справді світиться.

Корпус і браслет годинника повністю складаються зі сталі. Інноваційна дробоструминна обробка надає годиннику матового бетонно-мінерального вигляду і створює ефект чистоти. Оздоблення викликає асоціації з містом та фасадами сучасних будівель. BR 05 Horolum – лімітована лінійка тиражем 250 екземплярів.

Super-LumiNova® C5 - найпотужніше фотолюмінесцентне покриття з існуючих
Super-LumiNova® C5 – найпотужніше фотолюмінесцентне покриття з існуючих

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...