Годинник Girard Perregaux Laureato з зеленим циферблатом

Розкішний спортивний годинник швейцарської марки Girard Perregaux отримав модний зелений циферблат.

Годинник Girard Perregaux Laureato
Годинник Girard Perregaux Laureato

Спортивна модель Laureato була випущена компанією Girard Perregaux в 1975 році і перевидана у 2016 в рамках святкування 225-тої річниці бренду. У 2017 році вона переросла у повноцінну колекцію. Два місяці тому вона поповнилася дуже розкішною моделлю із цілісного рожевого золота з витонченим циферблатом з оніксу. Нині GP повертається до більш спортивної нержавіючої сталі, що захищає 42-міліметрову модель Laureato із новим зеленим циферблатом.

Перший Laureato 1975 року був класичним спортивним годинником епохи. Завдяки рельєфному восьмикутному безелю, витонченим лініям, гільйошованому циферблату і вбудованому сталевому браслету порівняння з культовим годинником Royal Oak були неминучими і, без сумніву, бажаними. Однак, на відміну від Royal Oak, Laureato був оснащений тонким надточним кварцовим механізмом. GP була піонером у серійному виробництві кварцових механізмів у 1970-х роках. Оновлений із додаванням механічних ускладнень у 1980-х роках і збільшений у розмірі до 44 мм у 2003 році, Laureato не випускався до 2016 року, коли з’явилося тестове обмежене видання (реф. 81000).

Цвяшковий гільйош, характерний для спортивних годинників на браслеті
Цвяховий гільйош, характерний для спортивних годинників на браслеті

Після запуску стандартної колекції в 2017 році модельний ряд Laureato розширився і включає в себе все: від скелетонованих моделей до хронографів і від вічних календарів до класичних моделей із часом і датою. Фірмова геометрія Laureato побудована на корпусі у формі тонно, увінчаному круглим кільцем і восьмикутним безелем зверху. Застосовані щоб підкреслити суміжну геометрію, оздоблення корпусу з нержавіючої сталі та вбудованого браслета чергуються яскраво полірованими та атласними ділянками. З діаметром 42 мм і висотою 10,68 мм єдиним справжнім оновленням є новий зелений циферблат.

Clous de Paris або цвяховий декор на циферблаті тепер у зеленому кольорі у поєднанні з чорним обідком – вперше для Laureato з трьома стрілками. Для кольорового балансу нанесені годинникові мітки та годинникова та хвилинна стрілки оброблені чорним PVD і товстою смугою білого люму. Те саме стосується вікна дати. Усередині корпусу Girard-Perregaux Laureato 42 мм знаходиться власний механізм GP01800 з автопідзаводом з родієвим осцилюючим вантажем. Вишукані елементи обробки, які можна оцінити через сапфірове скло, включають перлаж на головній панелі та «женевські хвилі» на перемичках. З частотою 4 Гц механізм забезпечує максимальний запас ходу 54 години.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...