Годинник Grand Seiko Heritage Hi-Beat GMT: культова японська класика

Годинник Grand Seiko Heritage Hi-Beat GMT SBGJ255 – сучасна версія годинника, який став визначальним в історії японського бренду.

Годинник Grand Seiko Heritage Hi-Beat GMT
Годинник Grand Seiko Heritage Hi-Beat GMT

Випущена в 1967 році модель 44GS визначила фірмовий стиль наступних поколінь годинника Grand Seiko. Через п’ятдесят п’ять років компанія Seiko випустила обмежену серію годинників, натхнених цією вінтажною моделлю. Новинка отримала назву Grand Seiko Heritage Hi-Beat GMT SBGJ255.

Це сучасна інтерпретація дизайну 44GS, виражена за допомогою сучасної механіки та матеріалів. Новий годинник виготовлений з високоміцного титану, особливого сплаву з підвищеною корозійною стійкістю та стійкістю до подряпин. На відміну від класичного титану Grade 2, такий титан можна полірувати.

"<yoastmark

SBGJ255 – це годинник з правильними пропорціями, діаметром 40 мм і довжиною корпусу 46,2 мм. Він легкий та зручний, з вигнутим профілем. Годинна та хвилинна стрілки, а також годинникові мітки огранені, тому вони можуть відбивати світло в різних напрямках і залишатися добре видимими під будь-яким кутом. Основа циферблата є фактурною сріблясто-білою поверхнею. Люмінесцентний матеріал нанесено на стрілки та мітки. Оформлення циферблату традиційне з кількома темно-синіми акцентами на логотипах, стрілці GMT та 24-годинній шкалі.

Годинник комплектується браслетом із високоміцного титану
Годинник комплектується браслетом із високоміцного титану

Під задньою кришкою із сапфірового скла знаходиться мануфактурний калібр 9С86. Автоматичний механізм працює з точністю від +5 до -3 секунд на день (переважаючи стандарти класичного хронометра). Гарний запас ходу 55 годин. Годинник Heritage Hi-Beat 36000 GMT комплектується браслетом з високоміцного титану з трьома ланками з матовими поверхнями та деякими полірованими акцентами. Застібка закривається потрійною кнопкою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...