Годинник Hublot для любителів сигар

Швейцарська годинникова марка Hublot та сигарний бренд Arturo Fuente y Compañia знову представляють обмежену серію годинників Big Bang Fuente на честь легенди сигарної індустрії Карлоса А. Фуенте-старшого.

Годинник Hublot Big Bang Unico Arturo Fuente Ceramic
Годинник Hublot Big Bang Unico Arturo Fuente Ceramic

Представлений кілька днів тому годинник обмеженої серії Big Bang Fuente віддає шану Карлосу Фуенте-старшому. Його великі знання у своїй галузі зробили його патріархом сигарної промисловості. Команда Hublot наповнила годинник Big Bang кодами культового домініканського бренду. На чорній кераміці корпусу годинника вигравіровано візерунок у вигляді тютюнового листа. Римські цифри на циферблаті моделі взяті з годинника, який фігурував на фамільному гербі Фуенте. Це посилання на девіз компанії Fuente: «Ми ніколи не підганяємо час».

Футляр-х'юмідор
Футляр-х’юмідор

Ще одна емблема – коронований лев – на позначці «9 годин» вказує, що бренд постачав сигари іспанському королівському двору, а також честь свого великого патріарха. На зворотному боці годинника вигравірувано напис «Big Bang Limited Edition» та індивідуальний номер виробу в обмеженій серії зі 100 екземплярів. Годинник Big Unico Arturo Fuente Ceramic поставляється в красивій лакованій дерев’яній подарунковій коробці, яка послужить і подарунковим футляром для годинника, і х’юмідором для сигар.

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...