Годинник Louis Erard Le Régulateur від дизайн-студії Label Noir

Знаковий для швейцарського бренду годинник з розділеним відображенням часу отримує чорний циферблат.

Годинник Louis Erard Le Régulateur x Label Noir
Годинник Louis Erard Le Régulateur x Label Noir

Останніми роками швейцарський бренд Louis Erard час від часу презентує обмежене видання годинника, створеного в творчій співпраці. Часто бренд обирає свою фірмову колекцію Le Régulateur в якості відправної точки. Годинник, представлений сьогодні, створено у співпраці з дизайнерською студією Label Noir. Пофарбований у фірмовий чорний колір Label Noir, Le Régulateur Louis Erard x Label Noir відкриває «темну» сторінку компанії Луї Ерар.

Louis Erard  достатньо цікаво переробляла модель Le Régulateur. Годинник отримував кам’яні циферблати, відображав повідомлення «помилка 404», використовував різнобарвні акценти. Новий годинник стає майже повністю чорним з білими і зеленими елементами. Студія Label Noir раніше вже співпрацювала з кількома брендами. Ідея полягала в тому, щоб змінити дизайн індикаційного циферблата таким чином, щоб він інтуїтивно зчитувався зверху вниз, в порядку години-хвилини-секунди, за допомогою контрастного покриття.

Час інтуїтивно зчитується зверху вниз, в порядку години-хвилини-секунди
Час інтуїтивно зчитується зверху вниз, в порядку години-хвилини-секунди

Корпус Le Régulateur Louis Erard x Label Noir з нержавіючої сталі має діаметр 42 мм та 12,25 мм товщини, має піскоструменну обробку і покритий чорним PVD-покриттям. Куполоподібне сапфірове скло захищає циферблат, а зелене сапфірове скло захищає механізм на звороті. Годинник також оснащений заводною головкою з чорним PVD-покриттям і має водонепроникність до 50 метрів.

Вертикальний матовий сатиновано-чорний циферблат розділяє час на окремі дисплеї годин, хвилин та секунд. Годинний допоміжний циферблат у верхній частині відполірований для контрасту із матовою секцією. Білі годинні індекси посилюють розбірливість додаткового циферблата. По біло-зеленій хвилинній доріжці зовнішнього периметру циферблата проходить хвилинна стрілка. Секундний допоміжний циферблат розташований нижче та має зелену стрілку. Підпис «Louis Erard x Label Noir» завершує оформлення циферблату.

Зелене сапфірове скло захищає механізм на звороті
Зелене сапфірове скло захищає механізм на звороті

Louis Erard використовує механізм Sellita SW 266-1 у всіх своїх моделях Le Régulateur. Цей механізм працює з частотою 28 800 обертів на годину та забезпечує час роботи 38 годин. Він вирівнює години, хвилини та секунди по вертикалі. Приводиться в рух нестандартним ротором, який обертається під зеленим кристалом. Оскільки це механізм класу élaboré, обробка досить пристойна.

Le Régulateur Louis Erard x Label Noir носиться на чорному нейлоновому ремінці із зеленими швами та чорною шкіряною підкладкою. Він оснащений швидкознімними пружинними стрижнями для легкої зміни і закривається на чорну пряжку з піскоструминним покриттям із PVD-покриттям. Годинник випущено обмеженим тиражем із 178 екземплярів, кожен з яких пронумеровано від 1 до 178.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...