Годинник Moritz Grossmann Tremblage зі сталі та золота

Німецька годинникова марка Moritz Grossmann відзначає тринадцять років від дня свого заснування. На честь цієї події бренд із столиці німецького годинникового мистецтва Гласхютте представляє нову модель. У рамках колекції Heritage вийшов час із приголомшливим циферблатом ручної роботи.

Годинник Moritz Grossmann Tremblage
Годинник Moritz Grossmann Tremblage

Годинник Moritz Grossmann – втілення стриманості та витонченості. Карл Моріц Гроссманн був одним із батьків-засновників традиції годинної майстерності у Гласхютте. Він виробляв високоточні вимірювальні прилади та інструменти, астрономічний маятниковий годинник, морський хронометр і кишеньковий годинник. Після його смерті в 1885 році бренд канув у лету. У 2008 році марку Mortiz Grossmann придбала Крістін Хуттер. Вона організувала відродження з акцентом на традиціях високого німецького ремесла.

Годинник Moritz Grossmann успадкував риси кишенькових хронометрів засновника марки. Вони використовують запатентовані ним винаходи: маленькі секунди, великі механізми та 2/3 платину з необробленого нейзильберу. Бренд відомий годинниками ручної роботи. Навіть елегантні стрілки із воронованої сталі виготовляються на фабриці компанії.

Модель доступна в корпусах із рожевого золота та нержавіючої сталі
Модель доступна в корпусах із рожевого золота та нержавіючої сталі

Неймовірної краси циферблат

Результатом особливого гравіювання “трембляж” є чарівна топографія, створена крихітними заглибленнями на металевій поверхні. Використовуючи набір різців та переміщуючи їх у різних напрямках, майстер-гравер створює мікронадрізи у металі. Виходить однорідна дрібнозерниста поверхня. Після обробки поверхня набуває теплого сріблястого відтінку з привабливим вінтажним виглядом. Згодом вона покривається цінною для колекціонерів патиною.

Нейзильбер (також відомий як німецьке срібло або мельхіор) є сплавом міді, нікелю і цинку. Незважаючи на свою назву, він не містить срібла. Він міцний, стійкий до корозії та магнітних полів. Необроблений нейзильбер – характерний сплав, що використовується для пластин і мостів у деяких кращих фірмах Гласхютте.

Може здатися, що цифри, хвилинна доріжка, мінімальна секундна доріжка та логотип нанесені після гравіювання. Це не так. Все це вигравірувано глибоким рельєфом на основі циферблату. Гравіювання виконується навколо рельєфних елементів за допомогою різців різного розміру, щоб проникнути всередину крихітних ділянок. Це ускладнює завдання гравера, який може витратити кілька днів виготовлення одного циферблата. Поверхня цифр, доріжок та логотипу мають глянсове полірування. Таким чином, вони виділяються на матовому піщаному тлі.

Ручне карбування механізму
Ручне карбування механізму

Виставлення часу з точністю до секунди

Кожен циферблат годинника Tremblage повністю виготовлений та оброблений вручну. Довершують його елегантні стрілки у формі списа з гострими кінчиками, виконаними за допомогою алмазних надфілів та фасок. Модель із рожевого золота оснащена відпаленими стрілками коричнево-фіолетового відтінку. У моделі з нержавіючої сталі використовуються стрілки із воронованої сталі.

Модель доступна в корпусах діаметром 41 мм та висотою 11,35 мм з рожевого золота або нержавіючої сталі. Кнопка на кільці корпусу є частиною механізму головки заводу. Як і у звичайному годиннику з ручним заводом, для заводу годинника використовується заводна головка. Однак, якщо витягнути заводну головку для встановлення часу, вона автоматично повертається у вихідне положення. Відбувається активація механізму секундоміра для точного встановлення часу. Після того, як годинник, хвилина та секунда буде виставлено точно, натискається кнопка на кільці корпусу. Вона запускає механізм і переводить головку заводу в режим заводу. Запобіжний механізм запобігає потраплянню пилу в корпус через головку і ненавмисний рух рук при установці головки на місце.

Калібр 100.1 забезпечує 42 години роботи за повного заводу
Калібр 100.1 забезпечує 42 години роботи за повного заводу

Відмінною особливістю механізму є використання прикрас білих сапфірів замість стандартних рубінів. Деякі деталі, виготовлені з необробленого нейзильберу, дуже гарно прикрашені. Це рельєфні золоті шатони з білими сапфірами та відпаленими коричнево-фіолетовими гвинтами. Квітковий мотив на вигравіруваному вручну крані балансу та спускового колеса. Класична 2/3 платина також викарбувана вручну історичним курсивом за підписом М. Гроссмана та індивідуальним номером механізму. Калібр 100.1 забезпечує 42 годин роботи при повному заводі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...