Годинник Omega Seamaster Aqua Terra в корпусі 38 і 34 мм

Швейцарський годинник Омега своїм циферблатом демонструє незмінну привабливість стриманого кольору.

Годинник Omega Seamaster Aqua Terra 150M 38 мм з піщаниковим циферблатом

Сьогодні колір є ключовим фактором у світі годинників. Ми вже бачили майже всі можливі відтінки, і багато брендів презентують новинку, просто змінивши кольорову гамму моделі. Колір може освіжити годинник і порадувати око, а може й набриднути. Яскравий фіолетовий циферблат спершу виглядає спокусливо, та через рік-два уже здається застарілим. Зрештою, Pantone презентує офіційний колір щороку. Цього року ним був Very Peri, доволі неоднозначний відтінок бузкового, який є «символом глобального духу часу та нинішнього перехідного періоду». Звучить пафосно, але це приклад того, як кольори асоціюються з періодами часу.

Годинник Omega Seamaster Aqua Terra 150M з класичним чорним циферблатом

Як і інші бренди годинників, компанія Omega взяла до рук палітру та застосувала кольорові циферблати, щоби підбадьорити свій Seamaster Aqua Terra. Цього року з’явилися годинники Aqua Terra з дев’ятьма різними варіантами кольорів циферблату та деякими змінами дизайну, які роблять його ошатнішим. Пропоную придивитися до найменш барвистих представників Aqua Terra діаметром корпусу 34-мм і 38-мм.

П’ять Omega Seamaster Aqua Terra 150M з кольоровими циферблатами діаметром 38 мм

Aqua Terra – вода та земля – зайняв нішу в сімействі Seamaster як гарний, універсальний, стійкий, годинник на щодень. Aqua Terra не підноситься як професійний годинник для дайвінгу. Проте він пропонує найкраще з обох світів з більш ніж солідною водонепроникністю 150 м у поєднанні з класичним гарним екстер’єром і точним механізмом.

Годинники Omega Seamaster Aqua Terra 150M із кольоровими 34-міліметровими циферблатами

На початку цього року Omega випустила колекцію Aqua Terra 34-мм і 38-мм з барвистими циферблатами та красномовними назвами, як-от шафран, теракота, зелена лагуна та рожева мушля. Єдиний колір, який використовується в обох розмірах – це пісковик. Хоча вважається, що корпус розміром 34 мм призначений для жінок, а 38 мм – для чоловіків, ця модель кольору піщаника працює в обох напрямках. Чоловіки з меншими зап’ястями можуть віддати перевагу 34 мм, тоді як жінки з більшими зап’ястями або любов’ю до більших годинників можуть вибрати 38 мм.

34-мм годинник Omega Seamaster Aqua Terra 150M

Відмовившись від рифленого «дощатого» дизайну циферблату, компанія використала матову поверхню променистої обробки. Ще одна відмінність нової Aqua Terra — поліровані поверхні корпусу; існуючі моделі грають із шліфованими та полірованими поверхнями. Яскраво відшліфований корпус підкреслює кручені ліроподібні вушка. Оновлений браслет із заокругленими ланками та підвищеною гнучкістю більш плавно інтегрований з’єднанням з корпусом. Браслет зручно сидить на зап’ясті, має матові ланки по краям та сяючу поліровану центральну ланку.

Колір пісковика циферблата отримано шляхом нанесення лаку на латунну пластину, а потім нанесення обробкою відцентрових тонких променів. Таке матове оздоблення уможливлює гру кольору та світла. Краса цього циферблата полягає в його стриманому кольорі, який випромінює набагато тепліше сяйво, ніж сірий або білий циферблат. Змінюючись від нюдового до піщано-бежевого та сріблястого під різним освітленням, такий варіант навряд чи набридне власнику.

Годинник працює від автоматичного калібру 8800

Відмінності між моделями 38 і 34 мм полягають у формі нанесених індексів. На більшому годиннику нанесені індекси трикутні, як на існуючих моделях Aqua Terra. Менша модель використовує більш стилізовані індекси овальної форми для більш м’якого вигляду. Віконця дати також змінюються від прямокутної (трапецієподібної) апертури на 38 мм із білим фоном до круглої рамки на 34 мм, також із білим фоном. Обидві моделі дотримуються типових широких стрілок Aqua Terra з хвилинною та секундною стрілками та годинниковою стрілкою з тупим кінчиком. Варто зазначити, що стрілки та індекси 38-міліметрових моделей мають родієве покриття, а стрілки, індекси, віконце дати та логотип Omega 34-міліметрових моделей виготовлені з білого золота 18 карат.

Оновлений браслет

На зворотному боці обох моделей є фірмовий безель із хвилястими краями та огляд автоматичного калібру 8800 останнього покоління. Завдяки коаксіальному спуску для довготривалої точності та кремнієвій пружині балансу для протидії магнетизму, механізм сертифіковано METAS як майстер-хронометр. Це багато важить у світі сертифікації хронометрії та перевершує сертифікацію COSC-хронометрії з її акцентом на антимагнетизмі. Механізм Omega з антимагнітними кремнієвими частинами регулятора витримує магнітні поля в 15 000 Гаусс і забезпечує пристойний 55-годинний запас ходу. Механізм, оброблений машинною обробкою, належним чином прикрашений скошеними краями з діамантовою огранкою та орнаментом женевської хвилі Arabesque на роторі та мостах, які витончено розходяться віялом від центру.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...