Годинник Omega Speedmaster Moonwatch Moonshine Gold 2022 року

Швейцарська марка Omega застосувала свій запатентований золотий сплав у корпусі нових версій знаменитого годинника Moonwatch.

Годинник Omega Speedmaster Moonwatch Moonshine Gold
Годинник Omega Speedmaster Moonwatch Moonshine Gold

Класичний годинник Moonwatch від Omega є одним із найбільш культових годинників з хронографом в історії. Він завжди асоціюватиметься з космічними місіями «Аполлон», висадкою на Місяць і НАСА. В 1970-х роках Speedmaster став повноцінною серією та досі залишається одним із стовпів бренду Omega. У 2022 році марка представила дві нові моделі із 18-каратного золота Moonshine: одна в темно-зелених тонах, інша — із чорно-золотим циферблатом типу «панда». Два нових годинника лінії Omega Speedmaster Moonwatch Moonshine Gold.

Годинник Omega Speedmaster Moonwatch Moonshine Gold

Золото Moonshine — це запатентований сплав із блідим жовтуватим блиском, який ніби нагадує місячне сяйво на тлі темно-синього неба. Це доповнення до моделей 18k Sedna Gold і 18k Canopus Gold, випущених у попередні роки. Moonshine Gold має вищу стійкість до вицвітання кольору та блиску порівняно з традиційними золотими сплавами. Він складається на 75% з золота, на 14,5% зі срібла, та приблизно на 9% з міді та 1% паладію.

Годинник Omega Speedmaster Moonwatch Moonshine Gold

Зовнішній вигляд моделі практично не змінився, розміри все ще становлять 42 мм у діаметрі та 13,18 мм у висоту. Весь корпус виготовлено з 18-каратного золотого сплаву, включаючи безель, заводну головку та кнопки. Безель має керамічну вставку класичного чорного або темно-зеленого кольору. В обох шкала тахіметра виготовлена з Ceragold Omega. Спереду опукле сапфірове скло з антиблисковим покриттям всередині. На зворотному боці годинника плоске сапфірове скло в задній золотій кришці корпусу.

Годинник Omega Speedmaster Moonwatch Moonshine Gold

Omega представила два цікаві циферблати. Мабуть більш вражаючим з них є циферблат «панда» з золотою основою і чорними допоміжними керамічними циферблатами, під тон безелю. Другий – темно-зелений PVD-циферблат із матовим покриттям типу «сонячне сяйво». Нанесені мітки або з полірованого 18-каратного золота, або мають чорне PVD покриття. Стрілки відповідають тематиці кожної моделі. Наприклад, чорне PVD-покриття для версії “панда” та поліроване 18-каратне золото Moonshine для зеленого циферблату. Контраст між циферблатом і стрілками дійсно хороший. Всі мітки та стрілки мають вставки з флуоресцентним покриттям Super-LumiNova білого кольору із зеленим світінням у темряві.

Годинник Omega Speedmaster Moonwatch Moonshine Gold

Працюють годинники на механізмі калібру 3861 власного виробництва Omega, який вже застосовувався в моделях Steel, Sedna та Canopus Gold. Цей механізм із ручним заводом має конструкцію хронографа з колонним колесом. Він працює з частотою 21600 обертів на годину, а після повного заводу має запас ходу 50 годин. Звичайно, він оснащений коаксіальним спусковим механізмом Omega та підтверджений сертифікатом Master Chronometer. Варто також зазначити, що він антимагнітний до 15 000 Гаусс, частково завдяки кремнієвій пружині балансу. Оздоблення являє собою комбінацію женевських хвиль, кругової зернистості, родування, позолоченого гравіювання, атласної обробки компонентів хронографа та полірованих і скошених країв.

Годинник Omega Speedmaster Moonwatch Moonshine Gold

Загалом є чотири екземпляри, кожна конфігурація циферблатів доступна на 18-каратному браслеті Moonshine Gold зі складною застібкою з системою тонкого регулювання. Годинник із зеленим циферблатом доступний на зеленому шкіряному ремінці, а годинник з циферблатом «панда» доступний на каучуковому ремінці. Внутрішня підкладка чорного каучукового ремінця має текстуру поверхні Місяця.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...