Годинник TAG Heuer Carrera x Porsche RS 2.7

Швейцарський бренд TAG Heuer презентував нову модель культового годинника Carrera, створену в співпраці та присвячену автомобілю Porsche Carrera.

Годинник TAG Heuer Carrera x Porsche RS 2.7 в сталі та золоті
Годинник TAG Heuer Carrera x Porsche RS 2.7 в сталі та золоті

Це четверта модель годинника, створеного у партнерстві Porsche та швейцарського бренду TAG Heuer. Першим в серії був спортивний, орієнтований на автоперегони сучасний годинник на основі 44-міліметрового спортивного хронографа Carrera Sport Chronograph із зовнішнім керамічним безелем і текстурованим циферблатом, схожим на асфальт. Далі була сталева модель у версії з чорним покриттям, а потім був смарт-годинник. Нині TAG Heuer представляє годинник із більш класичним ретро-дизайном на основі Carrera Chronograph 42mm.

Витончений і добре впізнаваний новий Carrera x Porsche RS 2.7 зберіг загальні пропорції та механіку моделі, додавши порцію бренд-кодів Porsche. Корпус має класичне оформлення з полірованим і похилим безелем (без шкали), гранованими вушками, які є візитною карткою колекції з 1962 року, і загалом чистим дизайном. З діаметром 42 мм він оснащений класичними кнопками, має водостійкість до 100 м і захищений сапфіровим склом з обох сторін. Найпримітніший елемент корпусу знаходиться на боковині, у позиції «9 годин». Тут на годиннику викарбувано логотип Carrera.

Обидва варіанти моделі комплектуються текстильним ремінцем НАТО
Обидва варіанти моделі комплектуються текстильним ремінцем НАТО

Модель пропонується у двох варіантах. Один з них – це модель з нержавіючої сталі з яскраво-синіми контрастними елементами. Цей колір використано на бічній частині корпусу, верхній кнопці, заводній головці, а також на білому опаловому циферблаті зі стрілками, доріжками та сублічильниками, де він застосовується для підкреслення важливої інформації. Ця модель продається на браслеті з нержавіючої сталі та комплектується текстильним ремінцем НАТО, який має ті ж кольори та логотипи, що й годинник. Випуск цього варіанту моделі обмежений 500 штуками.

Другий варіант є ще більш ексклюзивним. Він обмежений серією з 250 екземплярів, і більш розкішним, оскільки виготовлений з 18-каратного рожевого золота. Тут елементи, пов’язані з Porsche, більш стримані. Наприклад, бічний логотип просто вигравіруваний на золотій поверхні без використання кольору. Контрастні акценти в основному знаходяться на циферблаті з білою основою, підкресленою яскраво-червоними елементами на стрілках, маркерах і доріжках. Червоний колір використовується в ремінці зі шкіри алігатора та додатковому текстильному ремінці.

Ротор у формі керма
Ротор у формі керма

TAG Heuer Carrera x Porsche RS 2.7 оснащено власним автоматичним механізмом Calibre Heuer 02. Інтегрований сучасний механізм базується на колонковому колесі та вертикальному зчепленні. Це потужний механізм з запасом ходу 80 годин при повному заводі. Відкрита задня кришка демонструє ротор, який має форму керма Porsche.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Саll me...